Wpis z mikrobloga

Fajnie mieć #rozowepaski który nie lubi chodzić po klubach, w weekendzik można napić się na spokojnie piwka, włączyć jakiś film, nie trzeba się spinać/pręży.

Szkoda że ciężko znaleźć taką osobę, w pracy każdy się chwali co to nie robił w weekend a Ty możesz mieć na to #!$%@? bo szczęśliwie spędziłeś weekend z osobą która podziela taki tryb życia.

#wygryw
#zwiazki
#przegryw
  • 47
  • Odpowiedz
@Razzish kiedy prawdopodobnie nigdy się z takim niebieskim nie spotkam bo właśnie obydwoje prowadzimy taki tryb życia ()

Jak poznałeś swoją różowa?
  • Odpowiedz
@Razzish powiem Ci szczerze, że moja kobieta taka jest, ale dziś zrobiliśmy wyjątek i wybraliśmy się do jakiś klubów znanych w Warszawie. To już nie to samo. Wolimy spędzić jednak w domu, razem przy winie/w łóżku niż tłuc się w klubach ze spoconymi paniami/panami. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Razzish: 8 te teksty innych różowych, "czemu nie chodzisz do klubów? Nie umiesz się bawić?" taaa bo jedyna forma dobrej zabawy jest ocieranie się o innych ludzi na małej przestrzeni w rytm ogluszajacej muzyki ( ͟ل͜)
  • Odpowiedz
@Razzish: ahh ja mam takiego niebieskiego
<3 piątek wieczór: grzane winko, szachy i spacku. Sylwester: wspólne gotowanie, oglądanie filmów i spacku xd Max z naszych "szalonych" wypadów to u mnie planszowki u znajomych a u niego wyjście z kolegą na piwko.
  • Odpowiedz
@kigna: Musisz zacząć chodzić na wszystkie możliwe imprezy w mieście przez 2 lata i prowadzić spis wszystkich facetów chodzących na te imprezy wraz z ich zdjęciami. Później bierzesz te zdjęcia na miasto i jak widzisz jakiegoś przystojniaka, którego zdjęcia nie masz w swojej dokumentacji, to jest spora szansa, że podobnie jak Ty - spędza weekendy przy filmach w domu. Nie ma za co.
  • Odpowiedz