Wpis z mikrobloga

@Mikka: jeśli już tego się czepiasz, to w innych ligach jest po co najmniej po 5 innych topowych zespołów. Czyli 10x więcej do ogrania niż w Hiszpanii, a po drugie inne style gry, przeciwnicy itp ;)
@abc: mówisz o lidze włoskiej w której jest tylko Juventus od „x” sezonów, a reszta kopie się po czole zarówno w lidze i europejskich pucharach ?

To jest dopiero ogórkowa liga ..

Natomiast to, że Messi nie grał w PL, a CR7 tak, to też żaden argument - po prostu ManU się po niego zgłosił - gdzie by nie poszedł, tam zaczął by swoją karierę ..
jeśli już tego się czepiasz, to w innych ligach jest po co najmniej po 5 innych topowych zespołów. Czyli 10x więcej do ogrania niż w Hiszpanii, a po drugie inne style gry, przeciwnicy itp ;)


@abc: no tak, atleti i real to kiep, a sewilla to tylko zdobywała hurtowo ligę europy. A kto ją ostatnio zdobył? No tak, atleti.

Valencia - Juwe to mecz wieczoru, ale #!$%@? Valencja w la liga
@abc: Twoja retoryka sprowadza się do tego, że tylko Premier League się liczy. Najbardziej przereklamowana liga. Więcej hype'u i pieniędzy niż sukcesów i faktycznego poziomu. Bronicie ligi, która sportowo się nie wybroniła od lat. To co w końcu się liczy w piłce, pieniądze i popularność?
@kirk_knut: jest najlepszy :) szkoda jednak, że nie pograł w innej lidze
@peszmerd @Mikka
a jak już się tak sracie o te europejskie puchary to CR wygrał LM 3x z rzędu i dupa cicho już, bo mam w dupie i jednego i drugiego
@abc Zdajesz sobie sprawe, że Messi strzelil wiecej goli zepsolom z top5 ligi angielskiej niż Ronaldo? A nie chce przypomimac kto gral w Premier League kilka sezonow.
@kirk_knut: Serie A ogórkowa liga XD

Przypominam, że Roma z tej ogórkowej ligi w zeszłym sezonie taktycznie pożarła wielką Barcelonę XD

To samo robi teraz Napoli Ancelottiego z PSG czy Liverpoolem miesiąc temu, no ale hej, trzeba deprecjonować ligę, bo Juventus gra na galaktycznym poziomie xD

Ehh, kibice Barcelony to najgorszy sort ludzi.
@realbs: Twój avarar mówi wszystko, a jeden wyskok Romy wiosny nie czyni ..

Napoli najpewniej nie wyjdzie z grupy, a nawet jeśli tak, to co to za sukces na tle innych drużyn z tej „ogórkowej” Primera Division ?

Prawda jest taka, że nie masz żadnych argumentów - Seria A choć powoli zaczyna się odbudowywać to w ostatnich latach poza Juve nie znaczyła nic ..

Ale nie spodziewałem się trafnej odpowiedzi po
@kirk_knut: Mój avatar nie ma nic wspólnego z tą dyskusją.

Napoli najpewniej nie wyjdzie z grupy, a nawet jeśli tak, to co to za sukces na tle innych drużyn z tej „ogórkowej” Primera Division ?


W którym miejscu nazwałem Primera Division ligą ogórkową? Argumentów brak, więc wkładasz mi w usta słowa, których nie powiedziałem?

Nie mówię, że Napoli z grupy wyjdzie, ale to, że nie wygrali dwa razy w PSG to
@realbs: czy my mówimy o tym sezonie czy o przestrzeni ostatnich lat w których Seria A nie istniała ?

A nawet jeśli ograniczymy się do początkowej fazy obecnego sezonu, to serio jako argument podajesz mecze grupowe LM, dyspozycje Lazio w LE ?

Atalanta ogrywającą potężny Everton w sezonie ubiegłym ? OMG ..

Przykład Romy obaliłem już w poprzedniej odpowiedzi - nie będę do tego wracał ..

„Ogórkowej Primera Division” użyłem w
@kirk_knut:

czy my mówimy o tym sezonie czy o przestrzeni ostatnich lat w których Seria A nie istniała ?


Nazwałeś Serie A ligą ogórkową w chwili obecnej, więc chyba rozmawiamy o obecnym roku.

A nawet jeśli ograniczymy się do początkowej fazy obecnego sezonu, to serio jako argument podajesz mecze grupowe LM, dyspozycje Lazio w LE ?



Podaje dyspozycję Lazio z zeszłej edycji.

Atalanta ogrywającą potężny Everton w sezonie ubiegłym ? OMG
@realbs: co do dyspozycji z zeszłych sezonów Lazio i Atalanty to naprawdę nie ma o czym mówić —> pierwsi odpadli z Salzburgiem w ćwierćfinale, zaś Ci drudzy odpadli jeszcze wcześniej z Borussią ..

W tym sezonie są na 12-tym miejscu w lidze ..

Roma to był jednorazowy wyskok - stąd ta „jaskółka”, która niestety nie niesie dla Ciebie żadnych racji w dalszym ciągu - nie widzę też w którym miejscu przyznałem