Wpis z mikrobloga

Ale trzeba być niepoważnym człowiekiem żeby sądzić że Ronaldo jest od Messiego lepszy i że kiedykolwiek był ( ͡° ͜ʖ ͡°).
#mecz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W tym sezonie są na 12-tym miejscu w lidze ..


@kirk_knut: Jakie to ma znaczenie? Idąc tą logiką Real Madryt też będziemy deprecjonować, bo w tym roku w lidze idzie im słavo.

Roma to był jednorazowy wyskok - stąd ta „jaskółka”, która niestety nie niesie dla Ciebie żadnych racji w dalszym ciągu - nie widzę też w którym miejscu przyznałem Ci racje
  • Odpowiedz
@realbs: „XD” - masz 12 lat (odpowiadając w Twoim stylu) ..

Tak, Roma póki co to jednorazowy wyskok na przestrzeni ostatnich lat i zdecydowanie za mało, żeby zacząć mówić o jakimś odrodzeniu Serie A ..

Jak na koniec sezonu przykładowo Juventus, Napoli i rzeczeni Rzymianie zameldują się przynajmniej w ćwierćfinałach, to wtedy przyznam Ci racje, że coś zmierza tam ku lepszemu / wyraźnie ruszyło
  • Odpowiedz
@kirk_knut: No nie przegadam Ci. Moje słowa, to jak to określasz "żadne argumenty", bo tak. Nie piszesz czemu, po prostu nie, bo Tobie się tak podoba.

Wyznajesz logikę "moja racja jest najmojsza", więc po co mam tutaj dyskutować. La Liga to najlepsza liga europy, a takie kluby jak Atalanta czy Roma przy genialnej i wyśmienitej Huesce czy innym Levante nigdy nie stały.
  • Odpowiedz
@realbs: Ale ja wcale tak nie pisze - chodzi mi tylko o to, że poziomy danych lig zwyczajnie się zmieniają - w danych okresach mamy dominację jednych i częsty regres drugich ..

Obecnie Seria A zdaje wychodzić się z kryzysu, PL zawsze trzyma jakiś poziom i jest zwyczajnie atrakcyjna (choć zwyczajnie przydałby jej się jakiś znaczący puchar europejski), a PD nieprzerwanie wiedzie prym ..

Oboje się nie przegadany, ale tak
  • Odpowiedz