Wpis z mikrobloga

Krótka, smutna historia będzie. Parę miesięcy temu napisała do mnie jedna dziewczyna na #badoo. Od słowa do słowa wyszło, że leży w szpitalu i nie czuje się najlepiej, ale nie drążyłem tematu, bo to trochę niezręczne. Ot tak gadaliśmy o pierdołach. Kontakt z czasem jednak wygasł.

Dziś trafiłem na jej aukcję na siepomaga - okazuje się, że na tę chwilę nie jest w stanie wykonywać podstawowych czynności, a choroba postępuje w błyskawicznym tempie. Strasznie chciałbym jej pomóc, a jak trwoga, to do Mirków. Myślicie, że jesteśmy w stanie coś zrobić? Nie ma pojęcia czym jest Mirko, ale obiecuję, że namówię ją do założenia konta, jak się spiszemy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak nie hajsem, to plusem sypnij chociaż :D

https://www.siepomaga.pl/marta-gaik



#badoo #tinder #podrywajzwykopem #rozowepaski #wykopefekt #ladnapani
WillyJamess - Krótka, smutna historia będzie. Parę miesięcy temu napisała do mnie jed...

źródło: comment_aWStmlwD8Qn0EUauCnwCdm8vHsxUv5MU.jpg

Pobierz
  • 169
@Suheil-al-Hassan: No i dopatrzyłem się niekonsekwencji we własnym wpisie, bo napisałem, że postępuje w błyskawicznym tempie, ale byłem przekonany, że te dwa miechy temu chodziła o własnych siłach. Mea culpa! Dziewczyna jest przykuta to łóżka od lutego. Jedyne, co jest w stanie robić, to poruszać palcami, dzięki czemu może pisać na telefonie, ale ręce ktoś już jej musi ułożyć. Tak więc, choroba zdaje się nie postępować, ale i tak, no cóż,