Wpis z mikrobloga

Krótka, smutna historia będzie. Parę miesięcy temu napisała do mnie jedna dziewczyna na #badoo. Od słowa do słowa wyszło, że leży w szpitalu i nie czuje się najlepiej, ale nie drążyłem tematu, bo to trochę niezręczne. Ot tak gadaliśmy o pierdołach. Kontakt z czasem jednak wygasł.

Dziś trafiłem na jej aukcję na siepomaga - okazuje się, że na tę chwilę nie jest w stanie wykonywać podstawowych czynności, a choroba postępuje w błyskawicznym tempie. Strasznie chciałbym jej pomóc, a jak trwoga, to do Mirków. Myślicie, że jesteśmy w stanie coś zrobić? Nie ma pojęcia czym jest Mirko, ale obiecuję, że namówię ją do założenia konta, jak się spiszemy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak nie hajsem, to plusem sypnij chociaż :D

https://www.siepomaga.pl/marta-gaik



#badoo #tinder #podrywajzwykopem #rozowepaski #wykopefekt #ladnapani
Pobierz WillyJamess - Krótka, smutna historia będzie. Parę miesięcy temu napisała do mnie jed...
źródło: comment_aWStmlwD8Qn0EUauCnwCdm8vHsxUv5MU.jpg
  • 169
Takie małe zdziwienie z mojej strony, z tego co wiem to terapia immunoglobulinami w Polsce jest refundowana, wykonywana na oddziałach neurologicznych z akredytacją. Tak samo jak rehabilitacja, która zawsze idzie z tym w parze. Jeszcze do niedawna robił to Kościan, robi to szpital na Szwajcarskiej w Poznaniu i pewnie wiele innych ośrodków w Polsce. Dziwię się, że od lutego z rozpoznaniem tego zespołu nikt jej nie skierował na takie leczenie. Chyba że