Wpis z mikrobloga

Po raz 122 zapraszam do mojego autorskiego jutubowego programu pod tytułem Gamingowy Przegląd Tygodnia, w którym
podsumowuje najważniejsze wydarzenia w branży gier. A w dzisziejszym odcinku:
- #bethesdasucks nie ma dobrej końcówki roku - cały czas toczy się afera o torby w kolekcjonerce za 800 zł, a teraz dodatkowo wyciekły dane klientów - znów z winy Bethesdy.
- #csgo ma nowy tryb gry - Battle Royale. No i przechodzi w tryb Free-to-Play
- Z okazji 20-lecia serii #thief - grupa modderów wydała upiększającego moda do części drugiej - The Metal Age. Z tej okazji przypominam też o modzie do #unreal #unrealtournament dzięki któremu możemy grać w Thiefa Online wcielając się zarówno w strażników jak i złodziei.
- A skoro mowa o Unreal Tournament - Epic Games zapowiada, że już nie będzie pracowało nad rozwojem tej gry. A szkoda, bo obecna wersja jest całkiem grywalna i daleko jej do premiery jako tako - nie było.
- Jest też masa zapowiedzi z TGA - Crash Team Racing, Anthem, Far Cry 6, Dragon Age 4, czy Mortal Kombat 11.

Zapraszam! :) #gpt #polskiyoutube #tworczoscwlasna #konsole #pcmasterrace #ps4 #xboxone #steam
arkadikuss - Po raz 122 zapraszam do mojego autorskiego jutubowego programu pod tytuł...
  • 3