Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Perlo Obstawiam, że tatara nie jadasz. Ty chyba faktycznie jesteś homoseksualistą skoro widok cycków ci przeszkadza. A może w drugą stronę, jesteś tak spaczony, że nie możesz patrzeć na piersi kobiety bez dostania dzikiego wzwodu. Powiedz mi, co ci przeszkadza w kobiecych piersiach nie będących usadowionymi w seksualnym kontekście. Baseny gdzie kobiety mają niemal całe ciała odkryte to pewnie dla ciebie domy rozpusty.
  • Odpowiedz
@Perlo na #!$%@? wrzucasz zdjęcie na publiczny portal , skoro się nie nadaje? Masz ty rozum i godność człowieka?
Btw. Nie zesraj się XD jaka wrażliwa ta młodzież teraz, tylko rurki i latte sojowe im w głowie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@Cauchemar7: W przeciwienstwie do Ciebie kolego mam zone i zyje w szczesliwym, zdrowym zwiazku xD Jak nie widzisz roznicy miedzy ogladaniem kobiecego ciala dla przyjemnosci a wywalonymi cycami karmiacymi dziecko w miejscu publicznym to mi Cie szkoda. Ale widze po profilu ze jestes typem piwniczaka, wojownika-filozofa xD Kiedys dorosniesz nie martw sie xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Cauchemar7: wez sie typie uspokoj xD niektórzy nie chcą oglądać takich widoków, jak ty lubisz oglądać czyjś poród, oglądać obwisłe cycki albo sceny z rzeźni to sobie oglądaj (co kto lubi) Co w tym dziwnego, że ludzi to brzydzi? Poczułeś sie urażony jako ojciec? Ps. Jeśli kogoś brzydzi np.ludzkie ciało poturbowane w wypadku nie równa się temu, że ta osoba nie udzieli pomocy. Co za debilizmy tutaj wypisujesz
  • Odpowiedz