Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Perlo Ja bym powiedział, że to ty widzisz kobiece ciało jedynie jako obiekt seksualny skoro nie możesz sobie wyobrazić, że jej piersi istnieją po to, żeby karmiła nimi dziecko. Twoja żona musi być szczęśliwa z taką osobą jak ty, dobrze, że pewnie nie będziecie się rozmnażać.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dziurex: no pewnie tak, ale jak po sobie widzisz pewne rzeczy można zachować dla siebie.
@Cauchemar7: widzę tak jak jest aktualnie pokazywane. Chciałbyś wiedzieć jak ktoś sra albo szcza na ulicy? Przecież to tylko ludzkie ciało nie? I #!$%@? na czarnolisto gimbofilozofie xd
  • Odpowiedz
@Cauchemar7 urodziłam dziecko, karmię je nadal cycem, ale uważam, że takie zdjęcia są conajmniej niesmaczne, a noworodki na nich nie wyglądają najkorzystniej. Poród to czysta fizjologia, która w dużej mierze jest obrzydliwa. Nie wzruszają mnie zdjęcia i filmy z porodowek. Do tego uważam, że publikowanie zdjęć dziecka bez jego wiedzy i zgody na fb czy innych portalach społecznościowych jest w stosunku do niego nie fair.
  • Odpowiedz
Zaś publikowanie takich zdjęc to patologia rzędu wrzucania zdjęć swoich nagich małych dzieci w internety, w internecie nic nie ginie, ale odpieluszkowe encephalitis robi różne rzeczy z ludzmi.

@Strahl: Nic więcej nie można dodać. Ale żyjemy w takich czasach, że ludzie własną prywatę sieją na prawo i lewo i jeszcze są z tego dumni ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Perlo: Ciesz się bo mnie koleżanka epatowała wywołanymi zdjęciami w albumie, nie dość że ona uwalona krwią, to ten maluch jeszcze w tych płynach na jej brzuchu. Fujjjjj
  • Odpowiedz
@Perlo: ostatnio jedna polska jutuberka wstawiła filmik ze swojego porodu w domu, równie niesmaczne. nie rozumiem co ma na celu wstawianie takich rzeczy do neta xD
  • Odpowiedz