Wpis z mikrobloga

@Krowa_i_kurczak: Rozumiem, że u ciebie normalnym zabiegiem jest wymusić u kogoś hamowanie na drodze bez pierwszeństwa. Wspomnę tylko, że taksówkarze mają 5 metrów obok postój i zrobił to w pełni świadomie.
  • Odpowiedz
@chosenon3 gdybyś jeździł codziennie autem, a nie autobusem to by nie robiło na Tobie aż takiego wrażenia. Tym bardziej podniecać się, przerzucać filmik z kamerki na kompa i jeszcze wrzucać na yt. Jak chcesz to mogę kręcić specjalnie dla Ciebie takie smaczki i będziesz miał 10Gb tygodniowo takich nieciekawych materiałów
  • Odpowiedz
@Krowa_i_kurczak: Jak ja robiłem prawo jazdy na większość kategorii to prawdopodobnie ciebie kogut za głowę po trawie ciągnął. Nie masturbuję się do takich filmów, ale stwierdzam, że jednak to normalne nie jest.
  • Odpowiedz
gdybyś jeździł codziennie autem, a nie autobusem to by nie robiło na Tobie aż takiego wrażenia.


@Krowa_i_kurczak: Po tonie twoich wypowiedzi wnioskuję, że chyba sam jesteś złotówą. Próbujesz sprowadzić wymuszanie pierwszeństwa przez złotówy (ma licencję, zna miasto itp) do czegoś normalnego. To nie jest normalne i należy to tępić i piętnować za każdym razem. Taksiarze są pierwsi do wpychania się ale ostatni, żeby kogoś innego wpuścić.
  • Odpowiedz
@veldrinn nie zrozumiałeś. Takich sytuacji wymuszen jestem świadkiem 20x dziennie i każdy, kto jeździ autem też. Nie jest to materiał na yt, bo content kredy #!$%@?. Jak zarejestrujesz pożar auta, albo dachowanie to daj znać.
  • Odpowiedz
@Krowa_i_kurczak: Ale nie dyskutujemy o tym czy ty jesteś świadkiem takich zdarzeń 20x dziennie, bo nie obchodzi to nikogo. Wrzuca film, bo w normalnym świecie to zachowanie nie jest normalne i jest godne potępienia. Może złotówka zobaczy się kiedyś na YT i przemyśli to dwa razy nim wyjedzie komuś pod koła.
  • Odpowiedz
@chosenon3 nikogo też nie obchodzi, że dla Ciebie to coś niezwykłego. W normalnym świecie takie sytuacje są na porządku dziennym. Każdy może popełnić błąd. Każdy kto jeździ samochodem codziennie spotyka się z zagapieniem, wymuszeniem i nawet przejazdem na czerwonym. I to powód, żeby to wrzucać na yt i się masturbowac do tego tak jak Ty?
  • Odpowiedz
@Krowa_i_kurczak: Taksówkarz nie popełnił błędu przypadkiem, bo jak już wspomniałem 5 metrów obok ma postój i codziennie patrzy na ten wyjazd i znaki. Po prostu jak zwykle zachował się stosownie do swojego zawodu (oczywiście nie każdy taksówkarz tak jeździ). Nie ma możliwości, że zrobił to przypadkiem, ale co ja będę z taksówkarzem dyskutował na temat popisów taksówkarzy. Z mojej strony to wszystko. Pozdrawiam kolegę taksówkarza.
  • Odpowiedz
@Krowa_i_kurczak: Oj widzę, że usilnie nie chcesz tego zrozumieć, ale to zrozumiałe. Wyjaśniam: Po prostu jak zwykle chciał się wepchać, by zaoszczędzić sekundy z myślą, że jak zwykle ktoś mu ustąpi miejsca, bo jedzie jaśnie pan złotówka.
  • Odpowiedz