Wpis z mikrobloga

@FoxX21: no i wystarczyło napisać "ej, ale lepiej by brzmiało jakbyś napisała >zamknąć na klucz<" zamiast się sztucznie dziwować, że nie wiesz co to znaczy.
  • Odpowiedz
@riley24: powiem tak - nie sądzę żeby dobrze poszło Ci pisanie dla o2. Jaki powód? Zajrzałam na ten link. 30min temu Twoj tekst sie tam pojawił i już ma 12 kciuków w dół, a zaledwie 6 na plus. Dlaczego? Bo sie mirki rozdrażniły

sprzedała sie!

komercja!!!!!!!

Jak możesz?! Zawsze wpisy były rano i można było wstawić czajnik, zaparzyć herbatkę, zrobić kawę i czytać w kapuciach, a teraz to co?!?!?!


Takze przypuszczam,
  • Odpowiedz
Takze przypuszczam, że przeczytają chetnie, a z czystej, durnej zawiści posypią sie słabe oceny. Nie wiem czy mają one swoje przełożenie na jakość wedlug o2.

Obym się mylila, bo trzymam kciuki by Ci sie udało. Ale chyba nie w tym kraju kurła januszowym...


@wykopkowanowa: ej ale te komentarze, które zacytowałaś to raczej oczywisty sarkazm jest.
  • Odpowiedz
@riley24: Akurat rano myślałam o Twoim tagu, ale kompletnie nie spodziewałam się wpisu o tej porze!
Zgadzam się z poprzednim użytkownikiem, że wpisy tutaj miały swój charakterystyczny klimat, ale jeśli zaczniesz pisać dla o2, myślę, że się przestawię. Rób jak uważasz i powodzenia ʕʔ

  • Odpowiedz
@riley24 nie rozumiem. Skad wiedza ze namierzyli sprawce? A moze bylo ich kilku? Skoro odciski ze swiecy nie pasowaly do ochroniarza to bardzo prawdopodbne ze moglo byc ich kilku
  • Odpowiedz
@riley24: Mam nadzieję, że Ci jakimś dobrym hajsem za to sypnęli, bo z takiego oreklamowania strony to muszą sporo mieć :D Gratki i powodzenia! :3

  • Odpowiedz