Wpis z mikrobloga

W związku z tym, że nie mam na utrzymaniu rodziny, nie grozi mi głód, nie jestem tutsi ani hutu i te sprawy - odpowiedziałem sobie na jedno zajebiście ale to zajebiście ważne pytanie! Co lubię w życiu robić?

I wiecie co? Odpowiedziałem sobie na to pytanie. Postanowiłem rzucić męczącą mnie od dawna pracę na etacie i już w sobotę otwieram swój KEBAB ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Żeby to wszystko jakoś ruszyć zapraszam serdecznie na OTWARCIE ELO KEBAB & FRIES już w SOBOTĘ od 12 - Kraków, ul. Ofiar Dąbia 4. W ten dzień dla wszystkich przewidziana jest ZNIŻKA 50% na całe menu. Ponadto dla pierwszych 20 osób które udostępnią informacje o wydarzeniu na swojej tablicy dowolny KEBSIK GRATIS!

A jeśli nie lubisz kebsików to wpadnij zbić ze mną pjonę!

Poniżej link do wydarzenia na fb
https://web.facebook.com/events/604680956618156/ - możecie rozgrzać grille lajkami ( )

Elo! Bo lepiej się witać niż żegnać

#cebuladeals #cebuladeal #krakow #rozdajo #kebab #eloebab #elokrakow
polishnigga - W związku z tym, że nie mam na utrzymaniu rodziny, nie grozi mi głód, n...

źródło: comment_hOmKkjORWpUsVTS0Ff1FmDhrqETA0dD6.jpg

Pobierz
  • 136
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@polishnigga ahahahah, a tak z dziewczyna narzekalismy, ze nie ma w jej okolicy zadnego kebaba, a tu prosze... otwiera sie zaraz obok :D w sobote niestety mnie nie ma, ale w przyszlym tygodniu na pewno sie u ciebie pojawie! do zobaczenia! :D
  • Odpowiedz
FilusN 36 sek. temu via Android 0

@polishnigga ahahahah, a tak z dziewczyna narzekalismy, ze nie ma w jej okolicy zadnego kebaba, a tu prosze... otwiera sie zaraz obok :D w sobote niestety mnie nie ma, ale w przyszlym tygodniu na pewno sie u ciebie pojawie! do zobaczenia! :D


@FilusN: mówisz masz!
  • Odpowiedz
Z ciekawości odwiedze, nie s------l tego( ͡ ͜ʖ ͡) mam nadzieje ze mieso, to bedzie mieso a nie pies zmielony z buda podany w postaci wyschnietych kawalkow, bo takich jest pod dostatkiem w krkXD dobrze ze planujesz sosy samemu robic, jeszcze zadbaj o jakosc frytek bo wpadne na kebab na talerzu( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@polishnigga: nie przeczę ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale co to klienta obchodzi?
Taką sytuację w McDonald's miałem, nie widziałem/nie chciało mi się czytać rozmiarów kawy, ulatwilem sobie patrząc na dwie grafiki z małym i dużym kubkiem, powiedziałem że małą ( ͡° ͜ʖ ͡°) jakbym jej napluł w twarz. No bo nie ma małej, jest średnia i duża. Tylko średnia to wartość środkowa,
  • Odpowiedz
@xadereq: Nie makro, ale sam też nie robię. Zdaje sobie sprawę z różnicy w jakości obu produktów, natomiast choćby mięso było nabijane przez Sun Tzu to zrobi się ono bardzo szybko suche (dlatego też nigdy nie ma 100% fileta w kurczaku tylko najczęściej jest 70/30 z udem). I żeby dostać dobry kawałek musiałbyś załapać się na sam jego początek.
  • Odpowiedz
  • 1
Chyba wpadnę przybić piątkę i powiedzieć Ci żebyś usunął konto ;-) ( )
  • Odpowiedz