Wpis z mikrobloga

W związku z tym, że nie mam na utrzymaniu rodziny, nie grozi mi głód, nie jestem tutsi ani hutu i te sprawy - odpowiedziałem sobie na jedno zajebiście ale to zajebiście ważne pytanie! Co lubię w życiu robić?

I wiecie co? Odpowiedziałem sobie na to pytanie. Postanowiłem rzucić męczącą mnie od dawna pracę na etacie i już w sobotę otwieram swój KEBAB ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Żeby to wszystko jakoś ruszyć zapraszam serdecznie na OTWARCIE ELO KEBAB & FRIES już w SOBOTĘ od 12 - Kraków, ul. Ofiar Dąbia 4. W ten dzień dla wszystkich przewidziana jest ZNIŻKA 50% na całe menu. Ponadto dla pierwszych 20 osób które udostępnią informacje o wydarzeniu na swojej tablicy dowolny KEBSIK GRATIS!

A jeśli nie lubisz kebsików to wpadnij zbić ze mną pjonę!

Poniżej link do wydarzenia na fb
https://web.facebook.com/events/604680956618156/ - możecie rozgrzać grille lajkami ( )

Elo! Bo lepiej się witać niż żegnać

#cebuladeals #cebuladeal #krakow #rozdajo #kebab #eloebab #elokrakow
polishnigga - W związku z tym, że nie mam na utrzymaniu rodziny, nie grozi mi głód, n...

źródło: comment_hOmKkjORWpUsVTS0Ff1FmDhrqETA0dD6.jpg

Pobierz
  • 136
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wbije po 13 jak wrócę do Krakowa. Mam nadzieję, że się smakiem nie zawiodę bo w Krk nie jadłam jeszcze dobrego kebsa. Nie byłam u szwagra czy jak tam mają bo mi nie po drodze, ale Dąbie jak najbardziej. Sos ostry jest serio ostry? Bo zawsze pada tekst "paani, ale sosik jest serio ostry, jest pani pewna?", a sosik jednak nie jest ostry ( ͡° ʖ̯ ͡°) mireczku
  • Odpowiedz
@polishnigga gratuluję swojego biznesu. W Krakowie dobrego kebsa nie ma, więc jak byś takiego miał to by ludzie z całego miasta walili :)

Tylko ten napis "menu". Prawie jak comicsans :P Ja rozumiem, że kebaby mają pewną konwencję, ale jak widzę takie wzornictwo to już mi się wydaje, że tam będzie sos z wiadra i mięso z psa jak wszędzie indziej. Ale rysuneczki fajne.

Powodzenia :)
  • Odpowiedz