Wpis z mikrobloga

Venomik zaprasza na planszówki, podejście piąte.

Szukam osob chetnych do pogrania w planszówkę. To, co mnie w tej chwili interesuje, to gra: Too many bones
Gra przygodowa, kooperacyjna, ale bez konkretnych scenariuszy, za to z nastawieniem na taktyczną walkę na planszy 4x4.
Gra oparta o specyficzny rozwój postaci oraz zarządzanie losowością. Więc wolałbym osoby, które wiedzą, że rzucając dwiema zwyklymi kośćmi szansa na wyrzucenie przynajmniej jednej szóstki jest większa niż 20%
Oraz przynajmniej podstawowa znajomość angielskiego jest konieczna, ponieważ gra jest w tej wersji językowej.

Wstępny termin: niedziela, godzina 15. Ale jestem otwarty na zmiany, zwlaszcza tego dnia.


#planszowkiwpoznaniu #poznan #grybezpradu

Wołam spamlistę (i parę innych osób):
@Taiffun @gorzka @Marpop @Limonene @cebulepotargalwiatr @agdybytak @tVoreQ @monika_90 @mudmen @kwasitkoo @Qraape @RubelTransferowy @alyaoo: @RubelTransferowy: @Intelroman: @gg_jap: @winster: @StefanQ:
  • 13
@majas: To koop, mechanika nie jest szczególnie ciężka. Jak ktoś potrafi rozsądnie myśleć i łączyć fakty to spoko :)
Tylko póki co brakuje współgraczy, bo akurat piątek i sobotę mam zajętą:

Piątek jak najbardziej / sobota zajęta / niedziela zajęta

@Intelroman:

chętnie, ale niestety nie w niedzielę. Piątek, sobota - tak

@gorzka:
Może ja Wam po prostu pożyczę tę grę? :P
@venomik: Dawaj :p
A tak serio to w niedziele akurat przypada mi wizyta u dziadków narzeczonej, sirius biznes
( ͡º ͜ʖ͡º)
Ps. Na zachętę dodam, że gdyby podobna akcja miała miejsce za tydzień, to bym może nawet zrobił ciasto ( ͡° ͜ʖ ͡°)