Wpis z mikrobloga

Mirki, lekarz internista (pomoc doraźna) odmówił mi zastrzyku przeciwbólowego.
Bywam tam raz na ruski rok (nawet rzadziej), ząb bolał mnie jak cholera- żadne środki nie pomagały (ketonal, paracetamol itd).
Cała sytuacja miała miejsce o 2 w nocy, gdzie byłem już naprawdę bliski rozpaczy.
Mówiłem mu że mam wizytę u stomatologa o 9 rano, ale bardzo się męczę i mam już dosyć, chciałem żeby mi tylko pomógł przetrwać do rana, żebym mógł się wyspać, bo byłem skrajnie wyczerpany (cieżki dzień miałem... ) .
Lekarz powiedział że mam wyp.... do prywatnej placówki, która ma bardzo kiepskie opinie.
Pojechałem do innego miejsca (też pomoc doraźna ), bez szemrania podali lek przeciwbólowy i uratowali mnie...
Pytanie, znając datę i godzinę oraz miejsce, moge złożyć jakąś skarge na tego bezdusznego IDIOTE ?
Jak tak to jak to zrobić ?
#medycyna
#nfz
#sluzbazdrowia
#lekarz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Awokad0: co z tego, że o 2 w nocy? Skoro nie mógł wcześniej to nie mógł, lekarz jest wtedy w pracy i to jego obowiązek przyjąć nawet o 2 w nocy. Nie ma co się w------c...
  • Odpowiedz
@shaelix92: a ja tobie życzę nie bycia p---ą i jak boli to załatw sprawę a nie zastanawiasz się pół dnia a później zawracasz dupę człowiekowi w środku nocy który na tym samym dyżurze ratuje życie niemowlakom które faktycznie nagle dostają mega gorączki i musi być skupiony
  • Odpowiedz
@Awokad0: Ty tępa dzido, do dentysty chodzę regularnie, tamtejszej okropnej nocy, dentysta ZATRUŁ mi ząb o 20, i powiedział że przez 3 godziny może boleć. Gabiniety otwarte do 21, ból się nasilał, czy coś jeszcze musze dodawać, czy jesteś aż tak tępa, że nie możesz tego zrozumieć ? A może poprostu jesteś trollem...
  • Odpowiedz