Wpis z mikrobloga

Pół roku temu poznałem nimfomankę. Nie takie #!$%@? jak z ostatniego AMA na wykopie, ale dziewczynę naprawdę lubiącą seks. Po miesiącu spotkań, na których była dość nerwowa, zaczęliśmy współżyć codziennie. Nawet kiedy ma okres nie mam spokoju, bo odczuwa potrzebę zrobienia mi loda, bo bez tego "wariuje".
Tu pojawia się pewien problem, bo w przyszłym tygodniu wyjeżdżam na miesiąc w delegacje i wiem, że będzie jej ciężko.
Ogólnie laska ma uraz do zdrady, bo jej matka popełniła samobójstwo na jej oczach z powodu zdradzania przez ojca. Jednak mogę postarać się ją przekonać, że za przyzwoleniem drugiej strony to nie jest zdrada.
I tu pojawia się wasza rola mirki (i tęczowe mirabelki) - pomoglibyście przez miesiąc zadbać o potrzeby dziewczyny? Warunek to zaświadczenie o braku chorób wenerycznych i silna psychika, by przez ten miesiąc się nie uzależnić od niej. Wynagrodzenie waszego trudu do negocjacji
Chętni na PW #pomoz #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 96
@raczej_schizotypal: #heheszki

Małżonkowie wyjeżdżając na wczasy nad morze, chcąc uatrakcyjnić sobie pobyt uzgodnili, że będą mogli zdradzić się po dwa razy. W drodze powrotnej żona nie wytrzymuje i pyta męża:
- I co, zdradziłeś mnie?
- Tak, zgodnie z umowa - dwa razy.
- Z kim?
- Raz z brunetką i raz z blondynką. A ty?
- Też dwa razy. Raz z załogą statku i raz z jednostką wojskową.