Wpis z mikrobloga

@blabusna666 ludzie mają o wszystko pretensje. Stare zgorzkniale s--------y. Bylen świadkiem jak w kauflandzie kobieta obsługująca na stoisku miesnym/mlecznym podala gościowi sztabe białego sera. Na opakowaniu 1kg netto a sztaba widac ze większa a z tyłu naklejka Kauflandu1.1 kg. I ten zjeb mści sie na kobiecie ze go oszukuje, ze w c---a wali itp. Stałem obok bo bylem w tym czasie obsługiwany. Poprosilem zeby mi podala papryczki na wagę co oddalilo
  • Odpowiedz
@blabusna666: Serio? 35 +- 3 lata? Ja mam 32 i wydaje mi się że najgorsi są 25 latkowie mielnialsi i roszczeniowcy w życiu bym nie powiedział, że moje pokolenie takie złe (choć nie mówię że aniołeczki). Ale jak to mówią punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JohnDeere: a ja byłem raz w UK i widziałem. Kumpel tłumaczył "tu tak jest". Tak jak u nas mówisz "dzień dobry", ale przecież w dupie masz jaki dzień ma/ będzie miał sąsiad z parteru czy kasjerka w sklepie. Tak samo tam, gość np. przepuszcza Cię w drzwiach pytając "S'up mate", chociaż w dupie ma co u Ciebie. To akurat jest sztuczna uprzejmość.
  • Odpowiedz
Nosacz nie może pojąć jak to możliwe że ludzie mogą szczerze okazywać sobie uprzejmość tak po prostu. Przecież jak ktoś się do mnie uśmiechnie albo zaproponuje pomoc to pewnie jest fałszywy i zaraz mnie s-------n p---------i na policje albo obsmaruje xDDD


@JohnDeere: Akurat stereotyp dwulicowego brytyjczyka nie wziął się z niczego i jest dużo w nim prawdy. Rodowici brytole są uprzejmi ale w ten c-----y sposób są fałszywie uprzejmi. I to jest fakt a nie moje wyobrażenie. Tak samo jak duża część z nich jest zwykłymi rasistami.

Mieszkałem w trzech krajach na zachodzie i jakoś nigdy nie widziałem tej
  • Odpowiedz