Wpis z mikrobloga

@obk: Wiesz, ja mam 50 lat i nigdy, przenigdy bym nie maił odwagi komuś kto opiekuje sie dzieckiem na wózku zwrócić uwagi o taką pierdołę, raczej bym zbiegł po schodach
  • Odpowiedz
@blabusna666: 15 loat temu jeszce mieszkalem w bloku i uwiez mi tam wlasnie ludzie okolo twojego wieku byli najgorsi,codziennie jakas afera, to chyba z nudow(polowa to partyjniacy ze starego systemu)
  • Odpowiedz
@obk: Nie chcę tu wojny międzypokoleniowej wszczynać, ale z mojego doświadczenia najgorsi są dzisiejsi 35 latkowie ( +/- 3 lata). Wiecznie nienażarci, przekonani o własnej nieśmiertelności, patrzacy na świat z góry, bez odrobiny pokory i zrozumienia dla innych. A jak taki ma trochę władzy ( jako kierownik, urzędnik itd, to już jest tragedia.
  • Odpowiedz
@blabusna666: od 12 lat nie mieszkam w Polsce i tam wszyscy sie smieja ze tu(UK) muslimy,murzyni itd. ale tak naprawde stanowcza wiekszosc tutaj jest uprzejma i zawsze wyciagnie pomocna dlon, pozdrowi, zapyta co slychac niezaleznie od koloru wyznania czy obwodu, a przyjezdzam do Polski i przezywam szok: nazekanie,polityka i oczernianie innych i z biegiem lat jest coraz gozej(jesttem ten najgorszy rocznik 33lata )
  • Odpowiedz