Wpis z mikrobloga

od 12 lat nie mieszkam w Polsce i tam wszyscy sie smieja ze tu(UK) muslimy,murzyni itd. ale tak naprawde stanowcza wiekszosc tutaj jest uprzejma i zawsze wyciagnie pomocna dlon, pozdrowi, zapyta co slychac niezaleznie od koloru wyznania czy obwodu, a przyjezdzam do Polski i przezywam szok: nazekanie,polityka i oczernianie innych i z biegiem lat jest coraz gozej(jesttem ten najgorszy rocznik 33lata )


@obk: W UK przecież jest to samo co
  • Odpowiedz
To jest fejk zrobiony na potrzeby bajtowego pseudo artykułu z g---o serwisu o nazwie popularne.pl ostatnio pełno takich gówien robią bo ludzie to łykają
  • Odpowiedz
@Ghostur: Pismo klinowe – jedna z najstarszych na świecie odmian pisma, powstała na Bliskim Wschodzie, stworzona najprawdopodobniej przez Sumerów ok. 3500 lat p.n.e.
  • Odpowiedz
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol prawda, prawda. Słowianie są w tym aspekcie super: bardzo otwarcie okazują emocje, czyli i niechęć i ogromna chęć wspólnej zabawy. Ma to swoje dwie strony, ale przynajmniej wiesz na czym stoisz, a na zachodzie - wszyscy nauczeni w ''nieszczere'' maniery.
  • Odpowiedz
  • 0
@obk odbierasz to tak jak chcesz. Z roku na rok sytuacja się poprawia, przynajmniej we Wrocławiu. Ale to ja odbieram tak jak chce :)
  • Odpowiedz
W UK przecież jest to samo co w Polsce tylko tam ludzie jeszcze są fałszywi. To ja już wolę sąsiada Polaka po którym wiem co się spodziewać niż to co jest w UK i uśmiechanie się do ciebie, te sztuczne uprzejmości a potem obrabianie d--y czy podpieralanie do służb.


@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: Jak ja kocham takie p---------e xD Nosacz nie może pojąć jak to możliwe że ludzie mogą szczerze okazywać sobie uprzejmość
  • Odpowiedz