Wpis z mikrobloga

@qluch: przeginajcie dalej, dzięki temu kolejni będą zmuszeni do postawienia się po drugiej stronie barykady. Ostatnio Mazurek w wywiadzie mówił o wewnętrznych badaniach PiS-u, z których wyszło, że ich elektorat jest sporo liberalniejszy niż mogłoby się wydawać. W końcu przekupywanie socjalem może nie wystarczyć. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@cqwtg1355: @mozdzierz_wszechruska: @BrakPomysluNaNick: @PDCCH: ehhh :) co ja wam mogę powiedzieć. Siedźcie dalej w tych piwnicach i śmieszkujcie z tumanów katoli. Ja tam mam całkowicie inny obraz tej sytuacji. Tracicie swoje zdobycze koledzy. Ludzie zaczynają widzieć, że nie trzeba wstydzić się tego że jest się katolikiem. Cały dorobek PO poszedł na marne. Te peany tefałenowskie i gebbelsowski TVP z p. Kraśko przez te kilka lat i liberalizacja polskiego
@Infrass: Nie jest, aż tak tolerancyjne jeżeli powiesz, że w jezuska nie wierzysz tylko w coś innego. Na szczęście jest ich coraz mniej bo ciężej prać mózgi w kościele jak ludzie do niego nie chodzą.
@qluch: Nam dupa peka? Synu nam jest zal waszej ignorancji. Jedyne co pekac moze to zwieracze ze smiechu gdy czyta sie wasze szamanskie, katolickie wysrywy czy polityczne analizy na poziomie schizofrenikow na lekach. Prawactwo to kombinacja najgorszych przywar polakow. Nie macie refleksji, pokory, samokrytyki. Nie czytacie tez ksiazek, nie podrozujecie i boicie sie przyznac do bledu bo nie szukacie prawdy jeno potwierdzen waszych teorii i wierzen.

Mi dupa nie peka, mnie
@Campell:

Nie jest, aż tak tolerancyjne jeżeli powiesz, że w jezuska nie wierzysz tylko w coś innego. Na szczęście jest ich coraz mniej bo ciężej prać mózgi w kościele jak ludzie do niego nie chodzą.


Ależ nie prawda! Możesz wierzyć w co chcesz! Ale musisz wiedzieć że to wiara martwa. Niemniej jednak, jest wielu ludzi którzy się modlą za was tych którzy nie wierzą.

@mateosz_inbecki:

Mi dupa nie peka, mnie
@qluch: Prawda - wy katolicy wiecie malo w ogole.

Tylko czemu w takim razie dyktujecie wszystkim co i jak nie majac podstawowej wiedzy w zasadzie w zadnym powaznym temacie? Kto daje wam ignorantom prawo glosu? Siedzcie sobie w tych swoich swiatyniach i tam sobie spedzajcie czas do woli i zyjcie jak dusza zapragnie ale od nas ludzi swieckich wara.