Wpis z mikrobloga

Mircy, szukam jakiegoś dostawcy który ma w ofercie pakiet internetu typu 1GB, 2GB na miesiąc za jakąś małą kwotę i nie jest wymagane "przedłużanie" ważności konta. Mam w aucie androidowe radio i potrzebuję jakiś internet do tego. Do tej pory używałem Aero2 i co miesiąc kupowałem pakiet 1GB/5zł. Teraz widzę że pakiety się pozmieniały i nie bardzo mi to pasuje. Ktoś ma coś do polecenia?

#telefony #internet #internetmobilny #orange #plus #play
  • 22
@play_polska ja sie zastanawiam kto tam u was obsługuje ten profil... Juz kolejny raz tak dopasowujecie oferte do potrzeb, że wiadomo na start ze gowno z tego bedzie. Koles chce 1/2GB miesiecznie to polecacie mu internet elastyczny gdzie za 2 GB zaplaci 10zl miesiecznie (w ciagu roku daje to 120zl) a macie oferte za 50zl 25GB na rok. We wczesniejszych wpisach koles chce miec wszystko bez limitu (gadanie, sms i mms) plus
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@karolp1993 znasz kogoś kto ma Orange na karte? Jeśli tak to przenies sobie do nich numer koniecznie na karte do taryfy Orange free(może być nowy rejestrowany wczoraj w innej sieci). Dostaniesz 2gb ważne rok. Jak będziesz potrzebował netu doładuj kartę a kasę przelej przelewem sms. Kasę odzyskasz a net zostanie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Doładowanie minimum kilkudziesięciu złotych , by konto było ważne co najmniej miesiąc ..