Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
MIrki i mirabelki. Może macie jakiś pomysł. Historia prosta. Od maja spotykam się z laską no i wiadomo romans, sex i te sprawy. Nawet się lekko bujnęła. Laska ma typa i dziecko z nim. Typ jest pół Polski stąd (mają kasę i dwie chaty). I teraz tak.. Wiem że żyją jak pies z kotem (widziałem to nieraz na własne oczy jak wpadał 2 razy w miesiącu na weekend, więc nie było opcji pt:. "Hej Stefan tam mój kochanek mirek stoi i patrzy to weź się teraz pokłóćmy trochę żeby widział że mam Cię w dupie). Nie raz widziałem jak cała korespondencję SMSami. Widać że związek w ciemnej dupie. Teraz po pół roku pojechała do niego na kilka tygodni.. Cały czas podtrzymuje że nie bzykania nawet innych czułości.. ALe wiadomo nie ma co wierzyć na 100%, szczególnie takiej różowej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Macie jakiś pomysł żeby mogła mi to udowodnić że u nich 0 seksu? Generalnie i tak mam to w dupie ale w sumie może chciałbym ją złapać na kłamstwie czy coś...
#sex #seks #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #zdrada

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
MIrki i mirabelki. Może macie jakiś...

źródło: comment_Fg5ACjnKh2GkWR48VS7vujfB7UKPytYz.jpg

Pobierz
  • 21