Wpis z mikrobloga

Tak sobie patrzę na wpisy wybitnych kononologów z niedzieli, którzy krytykowali Pryzydenta za sponiewieranie raz na ruski rok Strusia i oczom nie wierzę. Nie wiem jak trzeba mieć nasrane we łbie, żeby bronić tego suchego terrorysty. I to wielkie oburzenie jak Konon przeprowadził ofensywę po tylu upokorzeniach jakie Śmieciodolski zafundował mu pod jego własnych dachem - szkoda słów na was.
#kononowicz #suchodolski #slepnacodswiatel #polskiyoutube
Pobierz pawelososo - Tak sobie patrzę na wpisy wybitnych kononologów z niedzieli, którzy kryt...
źródło: comment_gqU7duWSSOTPn2MTXx1fpcjxeos9GuQR.jpg
  • 15
@pawelososo: Major (debiutujący Wojciech Suchodolski) to znany białostocki diler nitro. Jest perfekcjonistą i outsiderem. Lubi mieć wszystko pod kontrolą – włącznie ze swoim dokładnie przemyślanym i zaplanowanym wizerunkiem. Jest zagadką dla otoczenia – to, co widzą inni to jedynie przystojna twarz, drogie ubrania, dobry samochód Astra Opel. Nikt nie wie o nim zbyt wiele, za to on zna bardzo wielu. Jego klientami są politycy, celebryci, zamożne panie domu, gwiazdy hip-hopu, hipsterzy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@dkb1002:
@dkb1002

Obaj siebie warci, ale gdybyś spędził dzień z kononem też byś zachowywał się w stosunku do niego jak. suchy.


Jak rozumiem Laluś jest ubezwłasnowolniony i nie może pierdnąć bez pozwolenia Konona. Biedny, sterroryzowany struś. A nie, czekaj - nikt mu nie karze grzać dupska na Szkolnej. Niech wygina stamtąd, przecież wszędzie pełno domów jest.

@abralinc: Dokładnie tak, nic dodać, nic ująć.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dkb1002:

ale jak już jest to dobrze, że choć trochę grubemu uprzykrza życie


Aha, czyli Struś ma być #!$%@? vigilante który będzie odkupywał grzechy których Konon się dopuścił i to jest ok? To elegancko, mam tylko że wszyscy którzy tak myślą zostaną pewnego pięknego dnia podliczeni i spotkają na swojej drodze takiego anioła odkupienia jak Nitrodolski.
@pawelososo: Nie wiem skąd te uwielbienie do konona. Kiedyś #!$%@?ło mnie te wyskakiwanie strusia, ale co to da? Oni tak będą żyć aż się nie wykończą. Nie ma co się spinać i źle życzyć w obronie jednego czy drugiego menela.