Wpis z mikrobloga

Ciężkie jest życie rodzica...

Łepek LVL 5, wiadomo cały czas by siedział na telefonie - oczywiście jest mu to skutecznie uniemożliwiane, ale też ileś tam minut dziennie po parę razy może poklikać.
Od kiedy chodzi do przedszkola zaczęły się zainteresowania bezwartościowymi kanałami typu VITO i BELLA, Laki, Gplay i inne pokemony.
Sam głos tych niedorobów nagrywających te filmiki, przyprawia mnie o chęć pokochania głosu Mandaryny w jej najsławniejszym utworze. Ale kiedy już słyszę niepoprawne wysławianie się, kiedy chłonny mózg 5 latka koduje szybciej niż kalkulatory w urzędzie skarbowym, to zaczynam się zastanawiać jak będzie wyglądać świat za 30 lat.

Na przykład zwraca się kobieta do synka: "właśnie przyszłeś" : https://youtu.be/46bIyJkGnOA?t=96

Dobra konkretniej, czy jest możliwość zablokowania poszczególnych kanałów w ustawieniach Youtuba, ale z poziomu tej platformy? Nie wiem, czy ja już za stary i nie ogarniam internetów, czy tego nie ma... bo dotychczas co mi się udało znaleźć, to wtyczki do przeglądarek albo jakieś programy na androida, ale co mi z tego jak wejdzie gówniak na smartTV i tam mu wszystko poleci.

#youtube #rodzice #internet
  • 5