Wpis z mikrobloga

Moja różowa ma kuzynkę. I ta oto kuzynka nas odwiedza jutro. Nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie to, że ona ma jakieś #!$%@? fazy, jak sobie coś wkręci to #!$%@? nie wytłumaczysz jej. Ostatnio kurła przez 5 miesiecy była wyznawca buddy xD gurwa przez 5 miesięcy #!$%@?ła kocopoły o jakiejś reinkarnacji, i #!$%@? wie co jeszcze bo w sumie jej nie słucham nigdy xD. No i tym razem jest weganka. Jako że moja różowa chce uchodzić za perfekcyjnego gospodarza to jutro będą same dania wegańskie. No ok se myślę zrobimy jakieś pierogi ruskie, pizze margarite czy coś i będzie git. I różowa mówi, ze jakby była wegetarianka to byśmy mogli to podać ale jako ze jest weganka to ona nie je wszystkiego #!$%@? co nawet stało 5 metrów od zwierząt xD. Człowiek się uczy cale życie, i właśnie dziś się dowiedziałem ze weganie nie jedzą nic co pochodzi od zwierząt ( macie wy rozum i godność człowieka nawet sera nie jecie xD?). To ja mówie damy kosz owoców na środek stołu i też będzie git, ale różowa oczywiście nie nie nie no no no, jutro będą dania wegańskie, ehh xd . No i mamy dania : hummus z dynia ( zajebiscie kurła hummus z jakimś annusem mi się kojarzy super danie xD), KASZOTTO CHAKALAKA( eee makarena), koktajle owocowe ( jedyna nadzieja jutrzejszego dnia) i jakieś inne #!$%@?ęże. No i jutro gurła wyobraźcie sobie ze wrócę po ciężkim dni z pracy z mojego korpolandu( zaznaczam ze pracuje w trybie 4 dni się #!$%@? nic nie robię a w piątek #!$%@? 300% normy) no i człowiek potrzebuje po takim dniu zastrzyku energii w postaci surowego mięsa świeżo upolowanego za pomocą łuku z puszczy podlaskiej czy inne schabowe a tu dupa. Jutro wejdzie chyba w życie operacja” ZAMAWIAMY W PRACY NIEZDROWE JEDZIENIE I W DOMU UDAJEMY ZE NIE JESTESMY GŁODNI” ale kuzynka może się połapać bo jak zmienia sobie te swoje fazy to mam wrażenie że lvluje i punky umiejetrnosci rozdaje w nowe skille xD jak była buddysta to miała kilka umiejetnosci np. #!$%@? kocopołów przez 5 godzin non stop( ale to chyba każdy różowy dostaje tego skilla na start XD) i boje się ze może wyczuć ludzi którzy jedli rzeczy pochodzenia zwierzęcego. Ogólnie też to niebieski tej kuzynki umarł zaraz po ich ślubie i mi jest przykro z tego powodu, tzn chodzi je sra pracuje ale jego wzrok jest taki pusty widać ze przez te pomysły już dawno w środku nie żyje, walczył chyba przez 3 godziny po ślubie ale szybko się poddał bo kuzynka na podróż poślubną wybrała podróż stopem gdzieś na koniec świata(dotarli do białegostoku ale w sumie to jeden #!$%@? xD) bez planu i pieniędzy i ten biedny niebieski spal na ziemi jadł suche gówno, pił szczochy meneli przez kurla tydzień( podziwiam go za to w sumie),. jutro też będzie jej niebieski ale o czym ja mam rozmawiać z człowiekiem bez duszy tylko sama powłoka( kiedyś myślałem ze jest wampirem zapraszałem go pod pretekstem sprawdzenia czegoś do łazienki żeby zobaczyć jego odbicie w lustrze ale #!$%@? jednak to zwykle zombi jest xD). Dziś rano jebło mnie w krzyżu to pewnie znaczy, że jutro będzie Meksyk xD. A tak w ogóle to mój pierwszy post więc się przywitam ELO MORDECZKI XD.

#logikarozowychpaskow #rozowepaski
  • 69
Ostatnio kurła przez 5 miesiecy była wyznawca buddy xD gurwa przez 5 miesięcy #!$%@?ła kocopoły o jakiejś reinkarnacji, i #!$%@? wie co jeszcze bo w sumie jej nie słucham nigdy xD.


@janiewiemkto: Śmieszy cię reinkarnacja. Twoja broszka! Ale to stara i mądra religia, nie dla takich matołów jak ty. To kim będziesz w kolejnym życiu, zależy od tego jakie życie prowadziłeś do tej pory. Jedni po śmierci przyjmują postać tygrysa, sokoła,