Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Po czym poznać, że facet wrzucił dziewczynę do #friendzone ???
Na coś szczególnie powinno zwrócić się uwagę???

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 28
@AnonimoweMirkoWyznania: ja byłam we friendzone. Objawy - traktuje Cie jak kumpla, maskulinizuje Waszą relację, opowiada o innych kobietach, nie kryguje się tam na jakieś romantyczne gesty czy delikatność. Nie stara się specjalnie o kontakt z Nią. Gdy dziewczyna opowiada o facetach nie czuć od niego zazdrości, tylko kumpelsko doradzi. Nie interesuje się Tobą bardziej.

Jak masz kilka razem - to masz duże prawdopodobieństwo ze jesteś kumpelą. Pojedynczy objaw to za mało.
@AnonimoweMirkoWyznania: Na kontakt fizyczny. On w pierwszej kolejności odróżnia bycia z kimś od friendzone. Jeśli jest zainteresowany to będzie go szukał, jeśli nie... to nie będzie.

Mam koleżankę, która wylądowała u mnie we #friendzone. Czuję, że mógłbym od niej więcej, ale nie potrzebuję tego. Przy czym nie pokazuje, że może tutaj się coś zmieni. Obecna relacja mi odpowiada.

A jest w friendzone nie dlatego, że jest brzydka czy coś. Po
@AnonimoweMirkoWyznania: seks nie jest wyznacznikiem - bo kumpela z benefitami to tez pewien rodzaj „friendzone” - w kontekście tego ze facet może nie chcieć więcej od tej konkretnej kobiety, a korzystać z tego co oferuje ich znajomosc.

A co do mówienia otwarcie, mało kto powie Ci otwarcie o swoich intencjach dopóki nie ujawnisz jakoś swoich, nie przekroczysz granicy gdzie będzie się musiał konfrontować. Ludzie raczej nie lubia odrzucać innych osob, zwłaszcza
@FeyNiX: Na pewno nie sklasyfikuje siebie jako przegrywa, ale ja nie widzialem nigdy zeby to chlopak friendzonowal dziewczyne, to zazwyczaj zdesperowany chlopak probuje cos ugrac na znajomosci i najczesciej konczy we friendzonie xD


@MarianoaItaliano: jak masz lepsze wybory to dlaczego by nie? Typowe przegrywy z wykopa nie zrozumieją
@FeyNiX: Nie jestem przegrywem i niejedno widziałem, ale nie zauważyłem nigdy takiego przypadku, żeby chłop babę sfriendzonował.


Chyba, że za friendzone uznamy taki układ, że ona jest zakochana, a on ją tylko rucha. Wtedy tak.

@glonstar: pewnie jesteś z tych co chwyta pierwsza lepsza która zwróci na Ciebie uwagę. Ja tak zrobiłem bo po prostu jakos mi się nie podobała lub była #!$%@? z tym ze robiłem to szybko nie