Wpis z mikrobloga

Podryw z #chadeusz odcinek drugi.

Myślicie że jedna dziewczyna z którą mnie kiedyś sparowało, a która przestała mi odpisywać po propozycji spotkania, umówiłaby się ze mną gdybym zamiast próbować przedstawić się w dobrym świetle, podrywał jak chad cipeusz?

Ten to nawet nie musiał jej nic proponować, tak ją urzekł charakterem. Łączny czas rozmowy ~10min

I uprzedzam zarzuty jakobym wybierał tylko to co im pasuje do tezy. Jak na razie z 8 dziewczyn z którymi pisałem, trzy wyraziły chęć na spotkanie, trzy przestały odpisywać, a dwie czekają na pociągniecie rozmowy(ich wiadomość jest ostatnia).

#tinder #podrywajzwykopem #rozowepaski #logikarozowychpaskow #heheszki #zwiazki #rozwojosobistyznormikami #bekaznormictwa #pytanie #kiciochpyta #blackpill

Pobierz P.....y - Podryw z #chadeusz odcinek drugi. 

Myślicie że jedna dziewczyna z którą ...
źródło: comment_Mz2AxxwfByo2164wS31MWliKavWbkWmi.jpg
  • 238
@Polkopsky: gorzka prawda którą mało kto z ludzi broniących kobiet za wszelką cenę (oczywiście zanim zostaną zdradzeni albo kopnięci w dupę) zna to taka, że oczywiście będąc przystojnym można pozwolić sobie na bardzo dużo, ale tylko na początku. Tak szybko jak laska wyczuje cipeusza to zacznie kombinować i przesuwać granicę. W końcu i jego zdradzi. Zresztą to samo dzieje się w drugą stronę, problem tylko jest taki że większość facetów nie
@Polkopsky: Na tinderze ryj nie jest najważniejszy, bardziej to co przedstawiasz sobą na zdjęciach. Oczywiście w skrajnych przypadkach typu ciężkie wady genetyczne masz mocno przesrane, ale chyba tego udało Ci się unikąć? Generalnie zdjęcia powinny przedstawiać Cię w dobrym świetle. Z podróży, męskiego hobby, ciekawej pracy/wolontariatu, jakiejś rywalizacji, jakieś instrumenty muzyczne, wystąpienia publiczne czy chociaż duże eventy, koncerty, festiwale, nawet #!$%@? dożynki xD Byle byś w tych kilku fotach które możesz
Zeby miec realne argumenty gdy ktos bedzie mi klamal w oczy piszac ze "kobiety nienawidza cipeuszy". Jak widac nic do nich nie maja. One nienawidza brzydkich a charakter je nie interesuje.


@Polkopsky: "charakter je nie interesuje" - dziewczyna napisała Ci na wstępie, że nie podoba jej się okazywanie braku poczucia własnej wartości. To musi być bait, albo nie umiesz czytać xD
@Polkopsky: Skoro ma to być rzetelny eksperyment, to powinien odbywać się zgodnie z metodologią badań naukowych, tutaj społecznych. Jakieś kryteria doboru próby, próba kontrolna + zasady statystyki. Wtedy takie eksperymenty miałyby sens. Mogłaby nawet powstać nauka czy tam dyscyplina o przegrywie - przegrywologia czy coś.
Może wtedy "normiki" brałyby Wasze próby bardziej na poważnie, a Wam mogłyby wyjść zgoła odmienne wyniki.
Tak tylko mówię, pewnie nie ma to dla nikogo tutaj
Nadal będzie miała większe powodzenie niż przeciętny facet xD


@Polkopsky: Ale mechanizm ten sam. Faceci to bardziej puszczalskie #!$%@?, więc i zaliczyć łatwiej, ale jak tylko mogą wybrać to będą kierować się tym samym. Więc bez sensu #!$%@? o tym żarcie.
@Polkopsky: Stary... próbujesz udowodnić, że dla kobiet liczy się tylko wygląd, robiąc ''doświadczenie'' w aplikacji bazującej na wyglądzie i niezobowiązujących spotkaniach :D
Kiedy w taki warunkach kobieta ma do wyboru ultra przystojnego, zadbanego mężczyznę oraz typowego szarego myszka/szczurka o pospolitej urodzie, dbający o wygląd w sposób przeciętny, lub żaden... to wybór jest oczywisty, prawda?
Z resztą, tak jakby mężczyźni myśleli inaczej. Masz do wyboru dwie kobiety (zakładamy, ze obie są tobą
@Borsuk_90 problem.jest w tym ze wmawia sie ze wyglad.nie ma.znaczeia.
Często jest koronny argument mam kolege przyjqxiela itp. jest brzydki i ma. Zawsze jest ktosninny zawsze jest wyminiecie zamiast przyznac prawde ze to wyglad.sie liczy.
@Polkopsky: Swoją drogą z tego co piszesz i jak piszesz z tymi laskami masz sporą inteligencję emocjonalną, serio masz problem ze znalezieniem sobie samicy czy tak rekreacyjnie jesteś białym rycerzem przegrywów?
@Borsuk_90 odpowiem Ci tak wiek nastoletni i mlody dorosly to jest wiek w ktorym wyglad sie najbardziej liczy ( jest jest tzw. dynamicznosc ktorej zwykle brzydki nie posiada, ja na ten przyklad nie umiem dobrze funkcjonowax spolecznie ciezko mi nawiazywax kontakty itp. o to chofzi tez ) pozniej sie patrxy juz bardziej na stabilizacje loszki sie wyszalaly to szukaja bogatego ktory je utrzyma i dziecko. Sorry ale najlepszy okres.na zwiazki w ktorym
@Polkopsky: Naucz się czytać ze zrozumieniem. Próbujesz udowodnić, że kobiety nie zwracają uwagi na charakter i "możesz być cipeuszem,, jeżeli wyglądasz jak grecki bóg. Próbujesz to udowodnić na aplikacji, w której dla 90% osób liczy się wygląd, nie charakter. Oczywiście, że dziewczyna z Tindera umówi się z przystojnym cipeuszem, jeżeli zależy jej na jednej nocy pełnej wrażeń.
To tak jakbym przeprowadziła doświadczenie mające udowodnić, że wszyscy mężczyźni mają stulejkę i poszła