Wpis z mikrobloga

Mirki, wiem, że lubicie takie historie. Proszę raz. Takiego maila dziś napisałem na stopagresjidrogowej:

Szanowni Państwo,

Wnoszę o ukaranie kierowcy pojazdu marki Renault o numerze rejestracyjnym KR XXXXX mandatem karnym za naruszenie art. 47 PoRD, to jest o nie zachowanie wymaganego odstępu 1.5 m chodnika dla pieszych (dowód: załączone zdjęcie).

W dniu 27.11.2018 ok godziny 9:15 szedłem z córką chodnikiem wzdłuż ulicy Królowej Jadwigi w Krakowie. Na chodniku, w pobliżu apteki mieszczącej się pod adresem Królowej Jadwigi 132 stał zaparkowany samochód osobowy marki Renault. Z samochodu wysiadło dwoje pasażerów i poszło do apteki. Samochód utrudniał przejście (prowadziłem 4 letnie dziecko i rower), poprosiłem więc uprzejmie kierowcę o przeparkowanie samochodu na pobliski (oddalony o ok 5 m), wolny i darmowy parking znajdujący się poza drogą. Kierowca samochodu nie przeparkował, poprosiłem więc ponownie. Ponieważ kierowca auta nadal nie przeparkował - zrobiłem załączone zdjęcie. Zdarzenie od momentu gdy zobaczyłem zaparkowane auto do momentu gdy się oddaliłem trwało ok. 8-10 minut. Kierowcą był mężczyzna lat ok 60, cecha charakterystyczna - wąsy.

Uprzejmie proszę o potwierdzenie otrzymania niniejszej wiadomości i poinformowanie o sposobie załatwienia sprawy. W przypadku konieczności złożenia dodatkowych zeznań uprzejmie proszę o umożliwienie złożenia zeznań na 4 komisariacie przy ul Królewskiej.

Z poważaniem,

(tu moje dane, adres, telefon)

Obywatelski obowiązek na wtorek uważam za spełniony ( ͠° ͟ل͜ ͡°)
gregor40 - Mirki, wiem, że lubicie takie historie. Proszę raz. Takiego maila dziś nap...

źródło: comment_3JQCXVPMtzyOeiln5zoUwLTHYuRJmguh.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gregor40:

Zdarzenie od momentu gdy zobaczyłem zaparkowane auto do momentu gdy się oddaliłem trwało ok. 8-10 minut.

nie wiem kto gorszy, on czy ty za pieniactwo. #!$%@? zdziałasz bo takie zdjęcie niczego nie udowadnia, a już na pewno nie to, że tam nie było 1.5m xD Nikt nie będzie tego weryfikował.
  • Odpowiedz