Wpis z mikrobloga

Wk*rwia mnie obecna praca 4 lata spędzone tam, czuje totalny marazm jestem tam tylko dlatego, że hajs jest rozsądny, ale bez szaleństw.
Chciałbym spróbować w magicznym #it tylko nie #programowanie a bardziej #support, obecnie z nudów stworzyłem stronę internetową - wizytówkę, coś w rodzaju CV. Teraz chciałbym popracować nad zwykłym CV, bawić się w wyszukane szablony CV ? gdzie się obecnie szuka tego typu pracy, obecna to moja pierwsza praca i w sumie to nie jestem w temacie.

#pracbaza #rekrutacja
  • 6
gdzie się obecnie szuka tego typu pracy, obecna to moja pierwsza praca i w sumie to nie jestem w temacie.


@dobrymuzin: powiem o tak wszystko zależy jak ci się uda ja jestem na stażu i jest spoko choć mała kasa ale się troszkę nauczyłem. Raczej na pracuj czasem do urzędu potrzebują.

obecnie z nudów stworzyłem stronę internetową - wizytówkę, coś w rodzaju CV. Teraz chciałbym popracować nad zwykłym CV, bawić się
@dobrymuzin:wszystko zależy gdzie się dostaniesz czasem będziesz miał taki zasów że sobie nie siądziesz a czasem praktycznie nie ma nic do roboty wtedy polecam uczyć się jakiegoś bash-a / powershella / SQL do automatyzacji w zależności gdzie wpadniejsz