Wpis z mikrobloga

"A tak podzielimy Ukrainę:"

Kraj który przeszedł trzy rozbiory, walczył o swoją niepodległość, przelano miliony istnień by taka Polska istniała i nie widzą nic złego w pisaniu o zapędach terytorialnych względem Ukrainy gdy ta ma konflikt zbrojny z Rosją...

Normalni ludzie by się zastanawiali jak pomóc ale nie u nas.

Hehe polski lwów hehe

#bekazprawakow #neuropa #polska #swiat #ukraina #rosja
Pobierz J.....D - "A tak podzielimy Ukrainę:" 


Kraj który przeszedł trzy rozbiory, walczył ...
źródło: comment_dS6K7qxHsi58vbyPwN6uiYkQ3ueslvSO.jpg
  • 78
@JAI2L9LAD Jest dosłownie milion argumetów dlaczego rozbiory w XXI wieku to zły pomysł ale oczywiście polacki dzban poleciał romantyzmem w historii i polityce xD

Usuń konto Januszku.
@JAI2L9LAD: Nie powinno nam zależeć na silnej Ukrainie, Rosja według mnie nigdy nie będzie miała zapędów by chcieć przejąć Polskie ziemie, bo nie ma w tym żadnego interesu, jednak jakby nie patrzeć Krym od zawsze związany był z Rosją i przelano tam dużo krwi. Po tym jak Krym znalazł się na Ukrainie niemal pewnym było, że prędzej czy później ktoś się o to upomni, biorąc jeszcze pod uwagę to ile na
@JAI2L9LAD: ci ludzie nie mają żadnego pojęcia jak działa geopolityka. Wiadomo, póki co Rosja nie odważyłaby się wyciągnąć ręki na członka UE, ale nie wiadomo jak sytuacja się potoczy. Dlatego silna Ukraina byłaby lepszym buforem. Natomiast dla typowego p0laka Ukraina to miliony ludzi zabierających im robote na budowie i w żabce (choć sami tam nie pójdą a wakatów nadal sporo) i jakies zaszłości historyczne. Typowy p0lak jest typowy. Do dziś wspomina,
@JAI2L9LAD: Szanuję i plusuję. Sam się nie mogę zebrać napisać zbiorczego wyrzygu na wszystkich cwaniaków co to "ukraina blyat ja nie podumau heuheu". #!$%@? zgraja bezmózgów i bezbeków nie wychylających nosa zza komputera, taki obraz głównej z ostatnich paru dni.