Wpis z mikrobloga

"A tak podzielimy Ukrainę:"

Kraj który przeszedł trzy rozbiory, walczył o swoją niepodległość, przelano miliony istnień by taka Polska istniała i nie widzą nic złego w pisaniu o zapędach terytorialnych względem Ukrainy gdy ta ma konflikt zbrojny z Rosją...

Normalni ludzie by się zastanawiali jak pomóc ale nie u nas.

Hehe polski lwów hehe

#bekazprawakow #neuropa #polska #swiat #ukraina #rosja
Pobierz J.....D - "A tak podzielimy Ukrainę:" 


Kraj który przeszedł trzy rozbiory, walczył ...
źródło: comment_dS6K7qxHsi58vbyPwN6uiYkQ3ueslvSO.jpg
  • 78
Po drodze przgrali wyścig zbrojeń


@MatPL1122: Jak carstwo w XIX wieku

upadła ich gospodarka


@MatPL1122: Jak w okresie wczesnego komunizmu i stalinizmu

wyrósł im potężny sąsiad


@MatPL1122: Prawie jak Japonia do lat 40-tych czy Imperium Osmańskie w okresie zaborów.

1/10, czytaj dalej Fukuyamę i wierz, że akurat twoje pokolenie uniknie wojny.
@hehenuanek: Menatlnie jesteś w czasach gdzie tylko wojowaniem się coś ugrywało na szeroką skalę, no nie dziś to nie przejdzie. Nadal nie odpowiadasz na pytanie dlaczego mieliby w dzisiejszych czasach atakować Polskę. I nie muszę wierzyć, ja jestem tego pewien na 90%.
no nie dziś to nie przejdzie.


@MatPL1122: Widać po Krymie i Donbasie.

Nadal nie odpowiadasz na pytanie dlaczego mieliby w dzisiejszych czasach atakować Polskę.


@MatPL1122: Odpowiedziałem - z tych samych powodów, z jakich ostatnio.

I nie muszę wierzyć, ja jestem tego pewien na 90%.


@MatPL1122: A to rozwiązuje sprawę, wojny nie będzie, WOT upaństwowić, karakany #!$%@?ć.
@hehenuanek: Krym i Donbas to specyficzna sprawa, jest tam silna mniejszość rosyjska, ta sama wiara, prawie ten sam kod kulturowy, Krym długo był w rękach rosyjskich plus burdel na Ukrainie, polacy są zbyt krnąbrni, żeby dać się podporządkować a rosja nie niesie już na na bagnecie haseł rewolucji październikowej, plus znów NATO i UE. I to, że wojny nie będzie nie znaczy, iż mamy pozbywać się wojska....
Krym i Donbas to specyficzna sprawa, jest tam silna mniejszość rosyjska, ta sama wiara, prawie ten sam kod kulturowy, Krym długo był w rękach rosyjskich plus burdel na Ukrainie, polacy są zbyt krnąbrni, żeby dać się podporządkować a rosja nie niesie już na na bagnecie haseł rewolucji październikowej, plus znów NATO i UE.


@MatPL1122: Gdy Fukuyama zmiesza się z propagandą Putina, wyrasta janusz geopolityki.

polacy są zbyt krnąbrni


@MatPL1122: Człowieku,
@hehenuanek: No #!$%@?, totalnie żyjesz w świecie gdzie jedynie maczetą można coś ugrać xDDDD nie chwytali za broń w 70 i 81 i bardzo #!$%@? dobrze, mniej przelanej krwi a jakoś ostatnio jak patrzyłem to nie mam na dowodzie napisu POLSKA RZECZPOSPOLOTA LUDOWA. A dalej to już #!$%@? jak potłuczony. Naopowiadali Ci bajek, że morda nie szklanka hehe o wszystko trzeba walczyć i sprowadzać do aktów agresji. Żyjesz urojeniami i nie
POLSKA RZECZPOSPOLOTA LUDOWA


@MatPL1122: Jebło gospodarczo w ZSRR, to i nam się trafiło. Nie ciesz się.

Naopowiadali Ci bajek, że morda nie szklanka hehe o wszystko trzeba walczyć i sprowadzać do aktów agresji.


@MatPL1122: Pewnego pięknego dnia mój drogi nieznający podstaw logiki formalnej colego (jakim #!$%@? z "problemy można rozwiązywac inaczej niż daniem #!$%@?" ma wynikać "nie dostaniemy od Rosji #!$%@?"?) obudzisz się w niesamowicie dokładnej rekonstrukcji ostatnich lat RON-u,
@Misza97 Twoje ograniczenie umysłowe powinno być kompletnie zignorowane aby nie rozsiewać tak niskiego poziomu. Jednak jest to też dobry przykład aby innym wytłumaczyć dlaczego jesteś kompletnym kretynem. Otóż wyobraź sobie że mieszkasz w bloku i twój sąsiad spod 11 włamał się do mieszkania twojego sąsiada spod 10. Teraz masz pełne prawo mieć tego sąsiada w dupie ale każda inna osoba której inteligencja jest większa od pralki będzie sobie doskonale zdawać sprawę że