Wpis z mikrobloga

@Guccisruczi:

Nie ma ludzi brzydkich, są tylko biedni


@jozef-dzierzynski: a ja mam to gdzieś, dla mnie jak dla kogoś głupi wzrost jest priorytetem, to nawet jeżeli się tej osobie nie spodobam, to szczerze mówiąc nic nie tracę a wręcz przeciwnie xD płytkie to w ciul. Sam mógłbym być nawet z 200cm żyrafą, jeżeli byłaby świetnym materiałem na kobietę na lata
  • Odpowiedz
@LookAhead: według przegrywa- różowa ma wymagania: roszczeniowa coorva
Wymagania przegrywa
- twarz 10/10
-wystająca pupa i jędrny biust oraz talia osy
-nietuzinkowe zainteresowana, bo on nie będzie z debilka o paznokciach gadał
- 0 związków wcześniej
- koniecznie DZIEWICA, bo on nie będzie ze szlaufem się spotykał
  • Odpowiedz
@Shepard93: jak laska zakłada tindera żeby znaleźć ruchanie, to nie spodziewaj się, że będzie patrzeć na charakter. Tak samo jak facet szuka ruchania, to w klubie podrywa głupią ale ładną laskę XD
  • Odpowiedz
@LookAhead: Wiadomo. Te #!$%@? "chady" czy "normiki" czy co oni sobie tam wymyślają jako usprawiedliwienie, ja jestem taki miły misiek, nikt mnie nie chce ;(((((( ale to nie wina tego, że jestem życiową #!$%@?ą, która na dzień dobry pisze czy nie jestem za niski, mam zakola, stary mnie nie kochał, bo ja taki biedny, jejku przytul mnie. Różowa 20-25 na początku życia na bank poleci na jakiegoś przegrywa, bo zamiast iść
  • Odpowiedz
@LookAhead: taaa a na wykopie tylko czytam : a ta gruba locha, a ta płaska dupa itd. Najpierw zwraca się uwagę na wyglad, a pózniej charakter i to żadna #!$%@? tajemnica i tak było od początku świata i bedzie tak zawsze.
  • Odpowiedz
@LookAhead: Może i masz trochę racji w tym, że to jest słabe, ale po prostu ciekawość często wygrywa. Człowiek, chce się przekonać na własnej skórze, jak różowe prowadzą rozmowę, kiedy widzą przystojniaka, a nie ziemniaka (tym bardziej, że w przeciwieństwie do facetów, którzy przynajmniej czasem poudają, że się starają, żeby dostać seks, kobiety na ogół są dużo mniej wylewne).
  • Odpowiedz