Wpis z mikrobloga

Hej,

z racji nieudanego Black Friday i ogólnej porażki tego dnia, to czy jesteście chętni, aby rozlać Wam Guerlain - Ideal Intense EDP?
Do rozlania 100ml, cena to 2,9/ml, do tego szkiełko z kopertą 4 zł i przesyłka PP/IP 11/14 zł.
15ml minimum Mirki, bo właśnie zobaczyłem, że mi wszystkie szkiełka 10ml wyszły...będę musiał domówić chyba milion tych szkiełek 10ml:/
Standardowo rozlewamy po zatwierdzeniu przez wszystkich udziału w rozbiórce, zaksięgowaniu pieniędzy, wysyłka jak najszybciej abyście mieli je u siebie.
Na szkiełkach umieszczona nazwa z batchem.

Dajcie znać :)

Wołam tych, co prosili by być wołani przy ewentualnych rozbiórkach:
@Nihilnovii @Mixxers @sevor6 @fuKlanAdraHrepuS @fergese @logitech07

#perfumy #rozbiorka
  • 32
@Giggsy
Ok, zapisałem Cię.
25ml jeszcze zostało, więc leci dla Ciebie :)

@logitech07
@mixxers
@rod3nt
@Giggsy
W gwoli formalności proszę o potwierdzenie udziału w rozbiórce.
Jak potwierdzicie wszyscy, to planuję rozlać Wam go i wysłać wtorek/środa, bo w sumie nie spodziewałem się, że tak szybko nam to pójdzie :)
Potwierdzenie udziału w rozbiórce proszę napisać w tym poście.
Dzisiaj wczesnym wieczorem wyślę Wam rozliczenia i podacie mi dane do przesyłki - mam
@rod3nt: @mixxers: @Giggsy: @logitech07: Panowie, zamawiałem perfumy w niedziele w ciemno licząc, że damy radę z rozbiórka już we wtorek i zawsze w e-glamour jak się zamawia z odbiorem osobistym, to za 2-3 dni jest.
Nie dostałem smsa z kodem odbioru do tej pory, więc wkurzyłem się i pojechałem do nich bo mi kasę przelaliście, a ja nienawidzę być niesłownym.
Pani mi powiedziała, że mają problem z DPD
@rod3nt
@Giggsy
Wiecie, tylko ja się poczuwam do odpowiedzialności za całą rozbiórkę, a biorąc pod uwagę to co się ostatnio dzieję pod tagiem perfumy, to po prostu człowiek staję się bardziej wyczulony.
Tutaj ktoś okradł kogoś, zadawane są pytania przez osoby, które chyba są ciut na bakier z myśleniem itp.
To jest pierwszy raz, jak od kogoś kasę wziąłem wcześniej, niż miałem flakon w ręce i już więcej tak nie będzie.
Chociażby