Wpis z mikrobloga

Hej, Mirko!

Razem z moim zespołem Główny Zawór Jazzu organizujemy zbiórkę funduszy na nagranie trzech nowych klipów wideo - tutaj link do zbiórki.

Ja jestem pianistą, ale też zapalonym Mireczkiem, więc co jak co, ale z tego powodu #rozdajo trzeba zrobić! ( ͡ ͜ʖ ͡)

Do zgarnięcia jest pełny merch zespołowy, tj. koszulka, eko torba i wlepa z logo zespołu, płyta CD (będą na niej nagrania, które stworzymy w ramach zbiórki, a także nasze wcześniejsze nagrania jako bonus) oraz ręcznie wypisana przez nas pocztówka!

Losowanie jutro (26.11) o 20:00 za pomocą #mirkorandom. Biorą udział wszycy plusujący poza zielonkami.

Przy okazji zachęcam do rzucenia okiem na naszą zbiórkę - Razem Nakręćmy Główny Zawór Jazzu. Nie musicie nic wpłacać, ale jeżeli się wam spodobamy i chcecie nas wesprzeć to możecie wrzucić jakieś 5 zł, albo kupić sobie coś z naszych rzeczy albo innych nagród. Rzućcie też "lajkiem" u nas na Facebooku no i koniecznie obejrzyjcie nasze obecne klipy na YT (jeden z nich dodam w komentarzu)!

Więcej informacji o nas możecie znaleźć na naszym Facebooku, Instagramie (@glownyzaworjazzu) i kanale YouTube.

W komentarzach wrzucę zaraz potwierdzenie, że wszystko jest legitne no i przy okazji zachęcam do zadawania nam pytań - potraktujcie ten post również jako małe #ama ( ͡º ͜ʖ͡º)

#rozdajo #ama #muzyka #tworczoscwlasna
Pobierz poetakodu - Hej, Mirko!

Razem z moim zespołem Główny Zawór Jazzu organizujemy zbió...
źródło: comment_toP1wM3n6Mgyajf3IlwwKRq0cy5YpQCW.jpg
  • 38