Wpis z mikrobloga

Stream developerów PlanetSide2: gra obecnie funkcjonująca na DX9, będzie przechodzić na DX11, zostanie dodana zupełnie nowa frakcja, oprócz trzech dostępnych teraz, dla osób z "premium" kontem, będzie zmieniony system respawnu na mapie i wiele innych rzeczy.
Podsumowanie po angielsku tutaj: https://www.reddit.com/r/Planetside/comments/9z14lh/1120_dev_stream_summary/

Ogólnie cały czas gra jest rozwijana, po różnych nieraz bardzo długich zastojach. Narazie w ogóle devsi nie skupiają się na marketingu, bo niestety nawet najlepsze sprzęty mają z nią problem, no niestety pola bitwy na których walczy na przeciw siebie kilkaset osób są obciążające, a do tego dochodzi optymalizacja. #planetside2 #gry
  • 3
@Forrest_Gump: nawet bym pograł, ale czasem mi neta wywala dosłownie na sekundę i Planetside 2 sobie z tym nie radzi. :I W CSie mnie lagnie na sekundę, w BF3/4/1 wyświetli tylko na sekundę dwa kwadraciki, że jakieś problemy z łączem a Planetside 2? Rozłączy mnie całkowicie i nawet mi o tym nie powie, dopiero jak timeout wleci po PARU MINUTACH. A tak jak ktoś jechał czołgiem do przodu np. to dalej