Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Stalo sie. Zdradzilem swoja rozowa. Byla impreza integracyjna z roboty, popilismy troche, potem przysiadla sie do mnie kolezanka z innego dzialu i juz dalej wiecie. Jestem debilem, wiem. Jestem, bo wiedzialem ze bedzie ciezko nie zdradzic mojej K. Jakies atawistyczne samcze myslenie, ze ona byla moja pierwsza i musze zobaczyc jak to wszystko wyglada z inna. Samospelniajace sie proroctwo. Jestem debilem, bo zdradzilem te ktora zaakceptowala moje #!$%@? i nawet nie miala wiekszych problemow ze nie mialem nigdy rozowej majac juz studia za soba. Nie wiem co robic. Nie chce z nia zrywac, ona niczego nie wie, ale boje sie ze wyrzuty sumienia mnie zniszcza. Jestem skonczonym idiota, ale wiedzialem ze tak bedzie. #!$%@?
#przegryw #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 36
  • Odpowiedz
@Mooney: wiesz, pół biedy bezmyślne ruchanie. Jakby kobieta trzy razy w roku poszła do prostytutka (oczywiście komisyjnie wysterylizowanego) to by był o ok. Facet se może iść do prostytutki by spróbować brania z dupy do ust, to czemu by nie kobieta? Tylko ten problem, że kobiety od razu się #!$%@?ą i robią kukułcze jaja z kochankami. To samo facet, co to mu raz w roku wyruchać się nie wystarcza i
  • Odpowiedz
  • 1
@Mooney No bo skoro wystarczy trochę alkoholu by być w stanie zdradzić osobę którą kochasz i jesteś w stanie zrobić dla niej wszystko to tak jest się skończonym dupkiem albo szmatką,#!$%@?ć twoją głębszą analizę o książkę xDDD
  • Odpowiedz
Nic jej nie mow. Ona tez Ciebie zdradzi. Normalna rzecz, więcej ludzi na swiecie zdradza niż nie zdradza wiec to norma. Łaski wypraly Ci mózg ze masz byc wierny, to tylko dla nich na plus nie dla nas. Byłeś w tym momencie szczęśliwy wiec nie zrobiłeś nic złego. Nic jej nie mow
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: Dobrze, ze zrobiles to teraz, a nie pozniej, i tak bys ja zdradzil przedzej czy pozniej, skoro, jak piszesz, byla Twoja pierwsza i chciales zobaczyc jak jest z inna. Oczywiscie bez alkoholu bys tego nie zrobil. Ja bym winil wlasnie alkohol za to, poniewaz odhamowanie, jakie spowodowal sprawilo, ze bylo Ci wszystko jedno. Ludzie oisza, ze jestes dzban, bo zwalasz wine na alkohol. A ja jestem oewny, ze gdyby
  • Odpowiedz