Wpis z mikrobloga

Hmm #!$%@?ł bym coś bo przez madke będę 30 letnią stuleją. Chodzi mi o oto ,że mamke zadaje pierdyliard pytań na wyjście ; a z kim ? ,a z czym ?, a poco ?, dlaczego?, nie będziesz pił?, nie będziesz palił?, kolor włosów pielęgniarki która odbierała poród osoby z którą wychodzisz? -takie rzeczy strasznie o onieśmielają, bo przecierz nie powiem ,że idę się jak każdy gimbus #!$%@?ć, dodatkowo non stop kontrola ;
Jestem u kolegi 500m od domu ; kiedy będziesz? , jak tam ?, co robicie?. Albo jescze lepiej :spotykam się z koleżanką siedzimy sobie na trybunie prawie się z nią przelizałem , gdy nagle wbija ona i tate () i co 0..01 sekundy się na mnie i na nią patrzą (). Teraz pytanie ;jak wyleczyć pytalizm mojej madki bo mnie #!$%@? trzaśnie . z #gimboateizm się pokaże pod koniec bierzmowania po wycieczkach grr #gimbaza #buntgimbazy #zwierzenia #takbylo #pomocy #polskiedomy #patologiazewsi
  • 17
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DzikiChleb: ja mam lvl 18 i mam to samo tylko u mnie inaczej z pracą nie mam pieniędzy to mama nie bankomat i na swoj3 zachcianki sam potrafię zarobić także zostało Ci czekać nq wyprowadzk3 bo raczej wątpię że rozmowa pomoże