Wpis z mikrobloga

Jadę autobusem, przeglądam Mirko. W związku z tym, że zapomniałem słuchawek to jestem zmuszony, aby wysłuchiwac rozmów ludzi. Po mojej lewej siedzi dwóch na oko gimnazjalistów, chłopaki najpewniej wracają z zajęć dodatkowych. Widzę, że są zmęczeni i ku mojemu zdziwieniu rozmawiają o sytuacji niemieckiej gospodarki i o ogólnej pozycji Niemiec na arenie międzynarodowej . Naprzeciwko mnie siedzą za to dwie na ko licealistki, które wracają z galerii handlowej. Cała drogę #!$%@?ą o tym, że jakis Wojtek jest online, lajkach na instagramie, pokazują sobie przeróżne śmieszne zdjęcia i o przecenach w sklepie i jakie sukienki udało im się wyrwać XDD #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow
J.....7 - Jadę autobusem, przeglądam Mirko. W związku z tym, że zapomniałem słuchawek...

źródło: comment_KxQiZn7R3X8GCPjbhegPSLcNvAVvQhTs.jpg

Pobierz
  • 24
@Jamniczek97: Nie interesują się niczym poza sobą i tematami związanymi, bo nie muszą. Nigdy nie musiały. I są ich całe rzesze, na 10 takich które mają jakąkolwiek pasję jest 100 takich, które zajmują się tylko i wyłącznie tematami okołoprokreacyjnymi. U facetów jest podobnie, tyle, że w mniejszym stopniu. Chyba dlatego, że bardziej interesują nas rzeczy niż ludzie, ale mniejsza o to.

Byłem kiedyś świadkiem takiego dialogu sebixów. Po tym jak samiec
@Strahl: tylko wiesz, słuchanie muzyki w komunikacji miejskiej to jak próba zbijania ciosów prostych. Zadawanych przez niedźwiedzia brunatnego. W rękawicach pancernych z XV wieku. Na których są odpalone piły łańcuchowe.
Musisz wydać grubą kasę na słuchawki z filtrem wygłuszającym hałas, a i tak nie masz pewności, że wygłuszy bydło. To co robisz? Kupujesz normalne czyt. tanie słuchawki. W autobusie głośno, co robisz? Podkręcasz #!$%@?ę, by zagłuszyć tłuszczę i coś słyszeć. Wraz