Wpis z mikrobloga

@lakukaracza_: @PDCCH czym innym jest poczucie humoru, a czym innym jest specjalne wprowadzanie ludzi błąd podczas gdy część będzie z tego powodu zmieniać plany,a może nawet weźmie urlop.

No ale he he he dowaliłeś katolom hahaha bardzo zabawne.

a potem płacz we wpisach, że katole nie akceptują inności są nietolerancyjni i są fuj
  • Odpowiedz
@darosoldier: Jaki rejon Polski? U mnie w mieście 350k nigdy nie zaczynała się przed świętami, z ciekawości sprawdziłem dla Poznania kilka parafii, też żadna nie miała przed świętami.
Może gdzieś są inne zwyczaje.
  • Odpowiedz
@PDCCH:

aha... czyli to, że niektórzy wezmą wolne, będą czekać na próźno, zmienią plany swoje i dzieci jest nieważne.

Jak rozumiem równie zabawne by było gdyby katolskie organizacje zmieniały na mieście i w internecie banery marszu równości na inny dzień? I w pełni popierasz takie praktyki?

I jak w moim mieście będzie marsz równości to dastanę plusa jeśli wydrukuję plakaty z fałszywą datą i porozklejam je po kilku osiedlach? ;-)
  • Odpowiedz
I jak w moim mieście będzie marsz równości to dastanę plusa jeśli wydrukuję plakaty z fałszywą datą i porozklejam je po kilku osiedlach?


@KakaowyTaboret: No ja ci plusa nie dam, ale popieram śmieszkowanie przez trolowanie
  • Odpowiedz
@PDCCH: Czyli uważasz, że psucie planów innych ludzi którzy nie zrobili nic złego za hehe śmieszny trolling?

I dlaczego wtedy nie dasz mi plusa chociaż to analogiczna akcja? Nie wiem czemu, ale podejrzewam wtedy oskarżył byś konserwatystów i katoli o nietolerancję :-)
  • Odpowiedz
@vagner: @lakukaracza_:
Żyj i daj żyć innym. Też nie wierzę ale take zachowanie mnie #!$%@?. Mi jest na rękę że v Polska jest katolicka. Jak będzie ateistyczna to wyjdą inne, mniej "korzystne ", być może agresywne jak islam. Poza tym to grubo ponad 1000 lat naszej kultury więc po co to niszczyć ¯\_(ツ)_/¯
No i złe tagi. Zamiast ##!$%@? powinno być #aspoleczni bo nie można inaczej nazwać osoby która szkodzi
  • Odpowiedz
ak będzie ateistyczna to wyjdą inne, mniej "korzystne ", być może agresywne jak islam


@243Win: Co ty bredzisz człowieku. Jak ktoś porzuci wiarę w jedną bajeczkę to niby uwierzy w inną, jeszcze głupszą? I co ty niby chcesz "niszczyć"? To że ludzie nie będą chodzić do kościoła i ta mafina instytucja zostanie odcięta od państwa to jest niszczenie czegoś? To tak jakbyś nie chciał umyć głowy szamponem przeciw wszowym, bo szkoda
  • Odpowiedz
Mniejsza o to czy wierzę czy nie, to moja prywatna sprawa ale twoje zachowanie to czyste gimnazjum "hiehiehie kolenda bendzie to zerwe informacje, ale sie katole bendo pruć hiehiehie". Jak ktoś nie chce to nie przyjmuje księdza i tyle, robisz z siebie debila w tym momencie.


@vagner bo wieszanie ogłoszeń na zakazie wieszania ogłoszeń jest takie dojrzałe. W każdej parafii ksiądz mówi o kolędzie po mszy, podczas ogłoszeń duszpasterskich(z reguły wymienia ulice)
  • Odpowiedz