Wpis z mikrobloga

@widaczew: Tu się zgadzam w całej rozciągłości z tobą, lecz moja wypowiedź dotyczyła całej tej otoczki już pomiając fakt że wisiało na zakazie "wisi to zerwę i wstawię na mirko bo ja tak szkaluję religię i patrzcie jaki fajny jestem" w tym kontekście dla mnie to jest dziecinada.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@lakukaracza_: powiem tak - takie poczucie humoru jest #!$%@? bo krzywdzi innych. Kartkę wisząca na zakazie ogłoszeń zerwać się powinno ale celowe wprowadzenie w błąd jest #!$%@?.

Wolność jednej osoby, w tym do żartów, poglądów, powinna się kończyć tam gdzie zaczyna wolność innej. To tak samo źle jak narzucanie światopoglądu przez katolików.
  • Odpowiedz
@vagner też nie jestem zwolennikiem takich podchodów. Jak ludzie chcą kolędę, to proszę bardzo, nie widzę w tym żadnej szkody, z tym że takie informacje powinny wisieć w miejscach do tego przeznaczonych, a nie w przestrzeni publicznej. No, chyba że ktoś wykupi miejsce na jakimś słupie i sobie powiesi. Samo zerwanie jest dla mnie normalne, chodzi głównie o czystość. Nie chciałbym, żeby moje drzwi od klatki były pociapane klejem i miały poprzyklejane
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@lakukaracza_: zemsta? Jeśli zrobiła coś podobnie złego w Twoją to spooko, tylko nadal - oprócz niej dostaną też inni sąsiedzi rykoszetem co już jest mało fajne. Chyba że uda Ci się ten problem obejść. ¯\_(ツ)_/
  • Odpowiedz
Wykop to ciekawe miejsce bo z jednej strony niektórzy uważają, że jest to miejsce dużo lepsze od np. takiej elektrody bo tam chamstwo a z drugiej strony w gorących jest wpis o celowym wprowadzaniu dorosłej osoby w błąd i otrzymuje to aprobate XD
  • Odpowiedz