Wpis z mikrobloga

@lakukaracza_:
Wisiało na zakazie - zerwać jak najbardziej
Ale być #!$%@? i wyrządzać szkodę innym osobom tylko ze względu na wiarę? W moim kraju nazywamy to #!$%@? ruchem
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: uwielbiam takich dzielnych rycerzy. Kartkę z chwilówkami jak zrywasz to też się chwalisz na wypok czy wtedy atencja się nie zgadza? A może pochwalisz się ile razy zwróciłeś uwagę by ktoś gówno po psie posprzątał, nie parkował na trawniku czy nie rzucał peta na chodnik? Zobaczymy czy to też jest modne jak hejt na kościół, czy jednak sranie pod blokiem spoko, ale ogłoszenie o kolędzie już razi i jest problemem
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: Jak był zakaz, to nie mam nic przeciwko przeciwko walce z takim spamem, tym bardziej, że ksiądz pewnie poinformował zainteresowanych podczas ogłoszeń duszpasterskich na mszy i będzie też informował na najbliższych mszach. U mnie takie ogłoszenia wiszą tylko na tablicach przed kościołem. A jak ktoś nie może się dowiedzieć, to zawsze jest ogólnodostępny telefon do kancelarii proboszcza, lub może zapytać sąsiada który był na mszy. A takie rozwieszanie po blokach
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: Czemu chcesz psuć życie ludziom, którzy nie są winni temu, że proboszcz uważa się za pana i może robić co chce?
Zamiast zmieniać godziny lepsze by było info np. "godziny kolędy można ustalić dzwoniąc pod i tu numer na parafię.'
  • Odpowiedz
@lakukaracza: o ile sam się udzielam pod tagiem #bekazkatoli to nie popieram tego, co robisz. Rozumiem zerwać kartkę, ale zmieniać godziny to bez sensu żart, bo ktoś przez ciebie może zmarnować urlop w pracy. Poza tym śmiem wątpić żeby ci się udało, bo plany tych wizyt są na pewno ogłaszane w kościele i na pewno przynajmniej jedna osoba z klatki się połapie, że coś się nie zgadza i da cynk innym.
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: >A mnie wywieszanie ogłoszeń na zakazie wywieszania ogłoszeń.
To zgłaszasz do administracji, a jak ci się nie chce to po prostu zrywasz, a nie bawisz się w podmienianie ogłoszeń, nie ty jesteś od wymierzania sprawiedliwości. Może dobre wpisy miałeś pod #bekazkatoli ale finalnie wyszedł mentalny szczyl.
  • Odpowiedz