Wpis z mikrobloga

@Rafixo: tzn zmiana formacji tez moze byc, myslalem ogolnie nad 41212 wtedy skrzydlowych w ogole bym nie mial a srodek radja i ktos jeszcze no i w ataku mertens immobile? no i if cancelo
  • Odpowiedz
@apra97: c-----o mi w LW idzie, jak zaczynam grać LW to zwykle zaczynam od serii wygranych, później jeb, przegram że 3 mecze i gram na takim w-----e że mało padem nie rzucam, nie jestem w stanie grać na spokojnie. Więc na moje wyniki nie ma co patrzeć. W DR oscyluję między 4 a 5 rangą. Generalnie długo szukałem najbardziej optymalnych dla siebie grajków z Serie A i grałem praktycznie wszystkim
  • Odpowiedz
@MarjoAG @Rafixo Dzieki za pomoc wlasnie cos takiego myslalem zeby mertentsa dac jeszcze jako cam i w ataku np if bellotiego i zobacze jak sie bedzie sprawdzal ten immobile i polece w hamsika i radje. Ogolnie sporo tu jeszcze mozna ulepszac, zrezygnowalem z PL bo nie mialem juz pola manerwu jeszcze chodzi o ulepszenia bo takie Pogby czy Kante strasznie duzo chodza
  • Odpowiedz
@Voltrex: Nainggolan za Allana, Kolarov a docelowo Alex Sandro na lewą obronę. Spróbuj zamiast ŚPD zagrać z ŚPO, na którego polecam Hamsika. No i Szczęsny na bramkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz