Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Miruny!

Moja przyjaciółka strasznie sie miota przy kupnie wózka dziecięcego, wiec stwierdziłam, ze zwrócę sie z pytaniem do miejsca gdzie jest odpowiedz na wszystko ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Jaki polecacie wózek? Górna cena 3-4 tysiące. Rodzi w marcu, więc pierwsze miesiące wypadają na ciepłą porę (choć kto wie, co nas czeka, global warming i te sprawy).

Czy pompowane opony, czy wlasnie gumowe, duża gondola, czy mała. Kosz na dole zapinany czy nie. Macie jakies obserwacje w tym temacie?

Dzieki!

#kiciochpyta #pytanie #dzieci #pomocy
  • 14
@otherside ja miałam pompowane i były bardzo wygodne, bo nie irytowały mnie nierówności i krawężniki więc teraz też bym taki brała
Gondola jak najmniejsza, bo to będzie już wiosna. Niech bierze jak najbardziej kompaktowy, nawet taki 3 w jednym. Nie ma co przepłacać
@CudMalina u nas w gondoli (też taco moonlight :D) był płacz i lament od samego początku. Po jakiś 5msc zmiana na spacerówkę rozłożoną prawie na max i dziecko zaczęło lubić spacery. Ale wiadomo, każde jest inne i lubi co innego ))¯_(ツ)_/¯ @otherside zdecydowanie pompowane koła, mi się bardziej podobają zakryte kosze ale to kwestia gustu- nie lubię jak coś wystaje z wózka :P Poza tym odradzam wersję 3w1- fotelik powinno się kupić
@otherside niech nie zwraca uwagi na gondole bo to tylko kilka miesięcy a na spacerówkę. Żeby była pod nią dopasowana. Warunki, blok/dom, drogi wokół, mała/duża/składanie itp np do auta. Od siebie polecam bebetto, fajna amortyzacja i super serwis. Odradzam cybexy, bardzo sztywne.