Wpis z mikrobloga

Część wszystkim, jestem tu nowy. Wstydu się trochę przyznac, ale nie znałem wcześniej tej strony. Natrafiłem na nią parę dni temu i odkryłem wtedy tagi takie jak przegryw czy stuleja content. Bardzo ucieszyło mnie gdy dowiedziałem się jak wielu jest ludzi takich jak ja, którzy nigdy nawet nie pocałowali dziewczyny a o sexie mogą tylko ppmarzyc. Mam 25 lat jestem prawiczkiem mieszkającym z rodzicami, pracuje w jednym zakładzie pracy z moim ojcem i ciotka. Jestem aspołeczna jednostka z silną fobią spoleczna , nawet na forach gier w które gram boję się wypowiadac bo boje się odrzucenia. Gram ostatnio w jedną gierkę przegladarkowa i nawet tam jestem wyrzutkiem , który wstydzi się nawiązać dialog. W rzeczywistości jest tak samo. Nie mam w zasadzie żadnych kolegów a tym bardziej przyjaciół. Na domiar złego mam 170 wzrostu i jestem pulchny, a jedyne moje zainteresowania to gry i YouTube. Mam nadzieję że chociaż tutaj się wpasuje #przegryw #stulejacontent
  • 18
@Antonio211_vel_Anoncio: jestem typem obserwatora więc najpierw czytałem wasze wpisy przez parę dni zanim odważyłem się napisac. Kim są różowe paski już się domyśliłem , ale wciąż nie wiem kim jest "Chad," s dość często to określenie pada w wpisach
@DizzyEgg: jakiego shepparda masz na myśli? Bo mój nick wziąłem z masą effecta w którego akurat grałem w trakcie zakładania konta. I uwierz mi chciałbym żeby to był tylko trolling , ale to co pisałem wcześniej to sama prawda