Wpis z mikrobloga

#150perfum #perfumy 51/150

Rasasi Daarej pour Homme

Czas na coś co często polecam mirkom w postach czy na priv bo ciężko jest o coś lepszego na zimę jeśli chodzi o stosunek jakości do ceny.
Jeśli więc szukacie słodkich, podanych na komplementy perfum, które są też trwałe i tanie jak barszcz to ciężko znaleźć coś ciekawszego niż Daarej.
Rasasi to marka, która według mnie robi zapachy, które zdecydowanie nie pachną na tyle ile kosztują. Daarej to niesamowicie bogata kompozycja a bogactwo nie jest tu wyznaczone przez ilość składników w niej użytych ale to jak je ze sobą połączono. Po pierwsze ani trochę nie pachnie syntetycznie czy plastikowo, jest bardzo słodko, ale nie do porzygu. Dobór przypraw sprawia też, że Daarej nie jest mocno mdły to po drugie. Główna rolę odgrywają w Daarej wanilia, kardamon, kmin i tonka a w bazie jest drzewo sandałowe więc jakiś tam balans i proporcje są zachowane. No i parametry, które jak na taką cenę są naprawdę zajebiste. Zapach się utrzymuje bardzo długo na skórze a projektuje lepiej niż większość dużo droższych perfum, które możemy zobaczyć w drogeriach na S i D. Daarej jest niby kopią dawno wycofanych i praktycznie nigdzie już niedostępnych Valentino V pour Homme, ale niestety o podobieństwach między tymi perfumami się nie wypowiem bo nie miałem okazji zasmakowania kultowego V. Pewnym jest jednak to, że wybierając Daarej będziecie pachnieć wyjątkowo bo obecnie na rynku nie ma nic co przypomina ten piękny zapach. Polecam, szczególnie, że zbliża się najlepszy okres dla tego fioletowego twardziela czyli zima. A jeśli lubicie zapachy w klimatach Givenchy Pi czy Rochas Man to tym bardziej Daarej do Was powinien trafić. Myślę, że nawet w ciemno nie będzie głupotą by go kupić, skoro przypadł do gustu mi, osobie, która niespecjalnie lubuje się w ulepowych zapachach.

typ: sweet-oriental
zapach: 8,0/10
trwałość: 8,5/10
projekcja: 8,0/10
cena: 65 zł za 100 ml, prawdziwy mistrz w tej kategorii!
podobne: Valentino V pour Homme

https://www.parfumo.net/Perfumes/Rasasi/Daarej_pour_Homme
https://www.fragrantica.com/perfume/Rasasi/Daarej-pour-Homme-19688.html
drlove - #150perfum #perfumy 51/150

Rasasi Daarej pour Homme

Czas na coś co czę...

źródło: comment_QVB82US9cbhqJKnMpGV4e1f0E0eidZ3U.jpg

Pobierz
  • 103
@dr_love: w sklepach stacjonarnych myślisz że będą mieli od ręki? Pytam bo chciałem najpierw sprawdzić jak pachnie a potem kupić a nigdy w iperfumy zakupów nie robiłem ;)
@dr_love: Faktycznie, przeleciałem tag bo pamiętałem (obserwuję od pierwszego wpisu ( ͡° ͜ʖ ͡°)), że coś takiego widziałem ale dojechałem do Moschino UOMO? i stwierdziłem że to było to. Dzięki wielkie za podpowiedź.
@krysciu_k: nie miałem dzięki bogu, za każdym razem jak je wąchałem w Sports Direct to nie mogłem pozbyć się zapachy tej chemicznej papki z nosa. Takie też są według mnie, nie warte zachodu.