Wpis z mikrobloga

Musze wam coś opowiedzieć bo są wśród nas Mirki zasługujace na rozglos. Jakis czas temu @vudt oglaszal sie ze zna sie na fizjoterapii i rzeczach z tym związanych. Z racji ze obaj bylismy #wroclaw to postanowilem zaryzykowac z przewleklym bolem nogi (w duzym uproszczeniu). Troche sie obawialem randoma z internetu, ktory ma mnie dotykac ale trzeba sie przelamac, bo kto nie ryzykuje ten wali konia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czasem nawet wylewalem gdzies zale na mirko ze noga nie daje mi zyc. Bylem juz u fizjoterapeutow, neurologow, ortopedow, za mna rezonanse, rentgeny i rozne diagnozy. I co? No i gowno, dalej bolało. Czy vudt nagle magicznie dowiedzial sie co mi jest? Cudow nie ma drogie mirasy wiec nie, ale dal mi porady, przygotowal cwiczenia, nauczyl co robic, a czego nie robic. Regularnie jestem u niego na stole i powiem wam ze warto!

Przy pierwszej wizycie ten dobry ziomek mirek poswiecil mi ponad 3 GODZINY!!!!!!! swojego czasu, zebym poczul ulge w bolu i mu sie udalo. Kilka wizyt pozniej i sporo pracy w domu, moge juz spac i funkcjonowac nieskupiajac sie tylko na bolu. Caly czas robimy postepy i to mnie cieszy

Co wazne @vudt konsultuje sie tez z innymi lekarzami i fizjoterpauetami aby drazyc temat mozliwie jak najlepiej i opracowac sensowny plan dzialania. No i jest tez smieszkiem i rzuca cytatami z kapitana b---y. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wiec jesli Tobie bol nie daje zyc tak jak mi to polecam tego Mirka!

#medycyna #fizjoterapia #polecam no i #chwalesie bo jest coraz lepiej.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Być może zabrzmię jak gruba wzruszona macocha kiedy to jej 5 letnia córka wygrywa konkurs piękności,czując że na garbie dzieciaka ułożę sobie kilka najbliższych lat życia póki gówniak nie sfiksuje i nie walnie samobója - oczko mi się zeszkliło :) dziękuję <3
  • Odpowiedz