Wpis z mikrobloga

Zauwazyliscie, ze szczesliwe zycie to narkotyki? Rozwalaja mnie ludzie piszacy cos w stylu "Cpuny do wiezienia" XDD szczęscie to endorfiny [endogenne opioidy], oraz dopamina która też działa narkotycznie. Albo dmt, psychodelik wytwarzany podczas snu i smierci. Czyli wszyscy do wiezienia bo kazdy z nas to cpun, nawet jak nie cpa. #bekazpodludzi #bekazcpunow #narkotykizawszespoko
  • 24
  • Odpowiedz
@GothBoyy666: Ależ mordo, jest dokładnie na odwrót. W warunkach naturalnych po osiągnięciu celu, realizacji swoich marzeń, czy po prostu odwaleniu czegoś po mistrzowsku twój układ nagrody wyrzuca ogromne ilości dopaminy. W momencie, gdy ta dopamina uwalniana jest przez dragi, najwyżej się rozregulujesz a nie uszczęśliwisz. No i osiąganie czegokolwiek przestaje mieć jakąkolwiek motywację - jednak uważam, że lepiej poderwać piękną kobietę niż nażreć się mdma i walić konia. Pozdro mordeczko, nie
  • Odpowiedz
@fetozaur: Mądry komentarz, cos w tym jest, ja tylko mówiłem, że podobne substancje wydzielają sie podczas szczescia co podczas brania niektórych narkotyków, obecnie nic nie cpam od chyba dwóch tygodni, od prawie roku nie jestem w żadnym ciągu.
  • Odpowiedz