Wpis z mikrobloga

Nie jestem teraz na bieżąco z polityką, więc mam pytanie: ta afera z korupcją w KNF, to rzeczywiście jest największa afera korupcyjna III RP? Czy to tylko slogan opozycji, który ma pokazać, jak to zajebiście źle jest w Polsce i że ta afera, to oczywiście wina PISu?
Nie wątpię, że sprawa jest poważna, tylko mnie zastanawia mnie, czy rzeczywiście jest to największa afera w Polsce od 89' roku?

#polska #polityka #4konserwy #neuropa #knf #banki #ekonomia
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

to rzeczywiście jest największa afera korupcyjna III RP?


@maciorqa: Próbowano półlegalnie doprowadzić grupę banków do plajty, szef KNF proponował wzięcie 40 mln łapówki za uniknięcie tego - no, najwieksza.
  • Odpowiedz
@Singularity00: Powiedz to samo TVP Info, która od trzech lat grilluje te same tematy związane z byłym już rządem :). Poza tym afera z KNF nie została do końca wyjaśniona i obstawiam, że pojawi się jeszcze kilka ciekawych wątków, które mogą zainteresować opinię publiczną.
  • Odpowiedz
@Singularity00 PiS od trzech lat próbuje wyjaśnić i coś kiepsko im idzie. Nie chcą ich wyjaśnić, czy może po prostu nie było żadnych podstaw do postawienia komukolwiek zarzutów, w związku z tymi "aferami"?:)

Poza tym, w sprawie KNFu też jest jeszcze wiele niewiadomych i ze zniecierpliwieniem czekam na kolejne medialne doniesienia :).
  • Odpowiedz