Wpis z mikrobloga

#rzeszow co sie kurna stało z tym miastem, że nie ma skąd zamówić kebaba z dostawą?

dara - wiadomo, stara gwiazda, od biedy może być
mo. salah - niby dobre, ale ponoć już równają w dół, no i nie wożą
mevlana - kiedyś całkiem ciekawe, potem coraz gorzej, niedawno zamówiłem to tylko niestrawność po tym była
piri piri - nie pamiętam już co konkretnie, ale nie smakowało mi
ararat - kebab z kapustą śmierdzącą niemytymi stopami, po którym połowa jedzących chorowała na drugi dzień
davis - dostawa 3h, ciut za tłusty
pomarańczowa budka - żarcie klasy budy z prl, da się zjeść, nie wiem czy wożą
dersim - też nie pamiętam już co, ale na minus
misr - długo był całkiem ok, ale przestali wozić albo w ogóle się zamknęli [?]
przystanek kebab - był całkiem spoko, potem przebranżowili się w noorver i też był całkiem spoko (w smaku, bo mam wrażenie, że sanepid byłby średnio zadowolony) za 2-3 tygodnie znowu zmiana nazwy, tym razem też pracowników - i od tego czasu jest słaby

karpat tylko nie kojarzy mi się z niczym, nie wiem czy zamawiałem

generalnie - TRAGEDIA.

"Miasto kebaba", w dupie chyba

ktos poleci cos spoza listy, z dostawa na drabinianke?
  • 34
@baku16: W Araracie jest remont.
@varez: W Mo Salahu jadłem trzy dni temu, dla mnie bardzo dobry i miłe zaskoczenie, bo tak się złożyło, że tam się do tej pory nie stołowałem.
Kebab House też jest spoko. W pomarańczowej je się tylko, jak chce się posmakować zajebistych sosów, no i dowozów to oni nigdy nie mieli. Przystanek Kebab niedawno ktoś chwalił, że był bardzo miło zaskoczony, że można zjeść naprawdę
@joolekk: czy dobry? taki ło

za to nie wiem o co chodzi @twarzczlowieka: jeżeli chodzi o ilość, wziąłem największego, jakieś 17,50 wliczając dodatek w postaci sera (1zł) i przyszło prawdziwe monstrum - 950g -> https://i.imgur.com/gOI76Uo.jpg (sorki za #polskiedomy, pół kuchni i jeden pokój to u mnie prl, reszta trochę odnowiona)

@agresywny_salceson: ludzie wolą żyć w słodkim kłamstwie, będącym wspomnieniem legendy, niż uświadomić sobie, że faktycznie nie ma w
Pobierz varez - @joolekk: czy dobry? taki ło

za to nie wiem o co chodzi @twarzczlowieka: j...
źródło: comment_sOtedTjG5MdJOmajExPCo31UdOzNwDfj.jpg
@varez: byku daj recke tego karpata, smak, czy jakieś śladowe ilości ciepła dało się odczuć, ile czekałeś itd. też mam taki problem, że czasem bym zamówił jakiegoś kebsa, dara darą, ale oprócz tego to nigdy nie mogłem się zdecydować na coś innego