Wpis z mikrobloga

#rzeszow co sie kurna stało z tym miastem, że nie ma skąd zamówić kebaba z dostawą?

dara - wiadomo, stara gwiazda, od biedy może być
mo. salah - niby dobre, ale ponoć już równają w dół, no i nie wożą
mevlana - kiedyś całkiem ciekawe, potem coraz gorzej, niedawno zamówiłem to tylko niestrawność po tym była
piri piri - nie pamiętam już co konkretnie, ale nie smakowało mi
ararat - kebab z kapustą śmierdzącą niemytymi stopami, po którym połowa jedzących chorowała na drugi dzień
davis - dostawa 3h, ciut za tłusty
pomarańczowa budka - żarcie klasy budy z prl, da się zjeść, nie wiem czy wożą
dersim - też nie pamiętam już co, ale na minus
misr - długo był całkiem ok, ale przestali wozić albo w ogóle się zamknęli [?]
przystanek kebab - był całkiem spoko, potem przebranżowili się w noorver i też był całkiem spoko (w smaku, bo mam wrażenie, że sanepid byłby średnio zadowolony) za 2-3 tygodnie znowu zmiana nazwy, tym razem też pracowników - i od tego czasu jest słaby

karpat tylko nie kojarzy mi się z niczym, nie wiem czy zamawiałem

generalnie - TRAGEDIA.

"Miasto kebaba", w dupie chyba

ktos poleci cos spoza listy, z dostawa na drabinianke?
  • 34
  • Odpowiedz
@varez: kolego zapomniałeś dodać Davis z Grunwaldzkiej po którym się umiera na następny dzień. Nie ma kebaba teraz dobrego w Rz.

Zamów sobie dzisiaj z pizzaportal pizzę , jest -20% + mogę dać Ci kod na -10zl i połączysz promo.
  • Odpowiedz
@vurial: zamówiłem z karpata właśnie, jak będzie niedobry to
1) spalę to miasto, bo po co nam miasto bez dobrego kebaba
2) @joolekk lepiej niech nie wychodzi z piwnicy
  • Odpowiedz
@varez: Karpat to loteria. Raz tłusty ale ogólnie smaczny, raz #!$%@? jak nieszczęście a sraka po nim murowana. Mevlana była dobra ale tak z 5 lat temu, teraz to lepiej zjeść burrito z habanero niż kebzona.
  • Odpowiedz
@varez: sam #!$%@? śmierdzisz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zawsze na miejscu biorę w Araracie i nigdy nie miałem niestrawności, może kiszoną kapustę dają do tych na dowóz ( ) Ze dwa razy mięso było przesolone ale od tego się nie umiera. Davisa czasem odwiedzę i też nie ma dramatu.
  • Odpowiedz
  • 0
@varez nie wymieniles Kebab House jeszcze :) mi tam smakuje. Chociaż dawno tam nie jadłem :) ale polecam :) na moją odpowiedzialność :)
  • Odpowiedz
@twarzczlowieka: dam znac, za pol godziny ma byc

co do rozmiarow - zobaczymy. zawsze to lepiej dac 2zl wiecej za "to samo", przy zamawianiu co tydzien to cale 8zl w miesiacu, ale przynajmniej cieszyc sie jedzeniem
  • Odpowiedz