Wpis z mikrobloga

Ale WSTYD...


Pojechałam do rodziców na weekend, niebieski został w Krakowie ;_; Czasem jak się dłużej nie widzimy to coś ciekawego mu podsyłam wieczorem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No a teraz mamy do oddania grupowe sprawko z większej laborki, deadline w poniedziałek więc przez weekend każdy coś robi i jesteśmy w kontakcie na fb. Chcąc wysłać hot selfie mojemu #niebieskiepaski niechcący kliknęłam w ostatni kontakt pod nim, czyli kumpla z roku. :)))
Kill me, spłonę ze wstydu, następne wspolne zajęcia mamy w środę...
GŁUPI MESSENGER LITE, NIE POLECAM- KinderCzekolada
#zalesie #logikarozowychpaskow #rozowepaski #studbaza #wstyd #hanba #niewiemjaktootagowac #cycki
K.....a - Ale WSTYD...
SPOILER

Pojechałam do rodziców na weekend, niebieski zosta...

źródło: comment_CiOIJZ4Nu5Q0oFLlCqOgas5mFKAwysH3.jpg

Pobierz
  • 101
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AlfredoDiStefano: Też tak myślałem, do czasu aż rozstałem się z różową i usunąłem całą konwersację, chwilę zajęło zanim doszło że wszystkie nudeski poszły do nieba ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@KinderCzekolada Trudno, stalo sie. Jak koles nie ma kepki siana zamiast mozgu, to sprawa nigdzie nie wyjdzie. Jesli ma i Twoje cycki poleca gdzies w eter, bez twojej wiedzy, natychmiast angazuj policje.

Tak czy inaczej, chlopakowi powiedz co i jak, ale na luzie. Nie zrobilas nic zlego, ale lepiej, zeby o historii uslyszal od ciebie, bo ludzie to mendy.
hot selfie mojemu #niebieskiepaski niechcący kliknęłam w ostatni kontakt pod nim, czyli kumpla z roku. :)))

Kill me, spłonę ze wstydu, następne wspolne zajęcia mamy w środę...

GŁUPI MESSENGER LITE, NIE


@KinderCzekolada: w lite nie da się cofać wysłanej wiadomości? w zwyklym od kilku dni można usunąć to co się wysłało i innym się pokazuje "ktostam wiadomosc usunięta".
@KinderCzekolada Do wysyłania nudesow radze poszukać innej opcji niż komunikatory fb. To dziadostwo wszystko trzyma u siebie na serwerach, analizuje i jeszcze usunąć tego nie możesz na bieżąco. I wszystko podpisujesz nazwiskiem.
@KinderCzekolada: wtf, zanim zdjęcie się wyśle, to masz trochę czasu żeby to wysyłanie anulować. Sama nigdy nikomu nie wysyłałam, ale jakieś memy czy inne pierdoły zdarzało mi się kliknąć do złej osoby. I zawsze bez problemu cofalam, no ciężko się nie skapnąć. Poza tym - wysyłając zdjęcia swoich cycków nie sprawdzasz dwa razy kogo zaznaczasz? XD